Puchar Kapitanatu Sportowego Koła.

Wyniki zawodów | 2013-09-29 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 15.09.2013 r. na zbiorniku Słup, odbyły się zawody o Puchar Kapitanatu Sportowego naszego Koła. Zawody wygrał Kolega Marek Szkabar, drugie miejsce zajął Kolega Andrzej Kosiński, trzecie miejsce zajął kolega Piotr Mazur.... więcej

Puchar Prezesa 2013 r.

Dnia 21.09.2013 r w miejscowości Nowy Dworek rozegrano zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła Legnica Miasto w kategoriach spławikowej i spinningowej.W zawodach startowało 20 zawodników. Wyniki w kategorii spławikowej: 1.Hendzel Tadeusz- okoń 34 cm. 2.Gumiela Arkadiusz-leszcz 33 cm. 3.Konefal Bogdan- płoć 22.5 cm. Wyniki w kategorii spinningowej. 1.Izydorczyk Rafał- szczupak 62 cm. 2.Izydorczyk Ryszard- szczupak 57cm. 3.Kulisz Jan - szczupak 52.5 cm.... więcej

Muchowe Mistrzostwa Okręgu PZW Legnica

Wyniki zawodów | 2013-06-10 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 19 maja br. na rzece Biała Lądecka w miejscowości Żelazno odbyły się Muchowe Mistrzostwa Okręgu PZW Legnica. W zawodach startowało 12 zawodników reprezentujących OWKS Legnica i koła PZW legnickiego Okręgu. Sędzią Głównym Mistrzostw był Kol. Bronisław Zaremba z Koła PZW Legnica Miasto. Pierwsze miejsce zajął Kol. Spirydoniuk Zbigniew z Koła PZW Legnica Miasto (6 960 pkt), miejsce drugie zajął Kol. Szuba Krzysztof OWKS Legnica (6 480 pkt), miejsce trzecie zajął Kol. Pilszek Rafał OWKS Legnica (6 280 pkt). Wyniki zawodów zaliczane są do ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Wyniki zawodów | 2013-05-18 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 11 maja 2013 r. na żwirowni Spalona k/Legnicy odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Legnica Miasto. Klasyfikacja indywidualna w kategorii seniorów: 1. Fuja Ireneusz - 1 855 pkt 2. Matusiak Jerzy - 1 610 pkt 3. Krzywicki Paweł - 1 295 pkt Klasyfikacja indywidualna w kategorii juniorów: 1. Szczerba Krystian - 1 245 pkt 2. Trzpiot Piotr - 925 pkt 3. Klaś Arkadiusz - 110 pkt... więcej