NOCNE ZAWODY WĘDKARSTWA GRUNTOWEGO KLUBU PIKER.

Wyniki zawodów | 2017-06-25 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 17.06.2017r. klub Piker zorganizował pierwsze w tym sezonie nocne zawody wędkarstwa gruntowego. Ze względu na fatalną pogodę frekwencja nie dopisała. W nocy uczestnicy złowili pięć węgorzy - zawiedzeni jednak byli, gdyż wymiary ich wynosiły 35 - 45 cm, co nie pozwalało zaliczyć ich jako trofeum -więc odzyskały wolność. Poniżej wyniki współzawodnictwa: I miejsce - Zbigniew Winiarski - 2580 pkt. II miejsce - Ryszard Izydorczyk - 2400 pkt. III miejsce - Marek Krzywicki - 2170 pkt. ... więcej

DZIEŃ DZIECKA NA ZBIORNIKU "KORMORAN".

Aktualności | 2017-06-06 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 04.06.2017r. na zbiorniku "Kormoran" odbył się festyn wędkarski dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem był rejon IV PZW w Legnicy. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne w zawodach uczestniczyło tylko 9 osób. Wyniki w kategorii wiekowej do 10 lat: I miejsce - Oliwia Wiśniewska, II miejsce - Julia Matuszko, III miejsce - Roksana Niziołek. W kategorii wiekowej 11 - 14 lat zwyciężczynią została Maja Stempnik. Wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały upominki. Nie obyło się również bez poczęstunku w postaci ...... więcej

I MIĘDZYSEKCYJNE ZAWODY WĘDKARSKIE METODĄ GRUNTOWĄ.

Wyniki zawodów | 2017-06-05 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

3 czerwca 2017r. odbyły się I Międzysekcyjne Zawody Wędkarskie metodą gruntową. Zgłoszono sześć trzyosobowych drużyn. W zawodach udział wzięło drużyn pięć z Koła Legnica Miasto. Poniżej wyniki: I miejsce Klub Piker - 2340 pkt. II mejsce Sekcja Dobrzejów2 - 780 pkt. III miejsce Sekcja Dobrzejów1 - 640 pkt. Pogoda dopisała, zwycięski zespół zdeklasował rywali zdobywając więcej punktów za pierwsze miejsce niż pozostali uczestnicy. Do zobaczennia za rok. ... więcej

DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE NR 9.

Aktualności | 2017-06-03 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 9 filia w Legnicy na terenie boiska szkolnego przy ul. Krzemienieckiej sekcja wędkarska ZMB zorganizowała festyn dla naszych pociech. Były gry i zabawy, oraz poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla. Dzieci zabawiała firma Chomiak EVENT. Pogoda była wspaniała. ... więcej

WYNIKI MUSZKARZY KOŁA LEGNICA MIASTO.

Aktualności | 2017-05-30 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniach 12-14 maja br w eliminacjach do GP Polski (Puchar Gorlic - rzeka Ropa) nie zabrakło reprezentantów naszego Koła. Zajęli oni drużynowo (Zbigniew Spirydoniuk, Rafał Pilszek, Sławomir Gagatek) bardzo dobre V miejsce. Startujący indywidualnie Krzysztof Szuba zajął premiowane 19 miejsce. Nasi muszkarze startowali również w dniu 21.maja br. w Muchowych Mistrzostwach Okręgu. Na trzynastu startujących zwycięzcą został Zbigniew Spirydoniuk. Kolejne miejsca zajęli: III Rafał Pilszek, VI Sławomir Gagatek. ... więcej

V ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR PREZESA WPEC W LEGNICY S.A.

Wyniki zawodów | 2017-05-29 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 27 maja 2017 roku nad jeziorem "Tatarak" odbyły się piąte zawody wędkarskie o puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. W zawodach wzięły udział drużyny o łącznym składzie 23 osoby oraz 6 dzieci, więc frekfencja dopisała. Pogoda nagrodziła uczestnikom poranne wstawanie - było przepięknie. I miejsce i Puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. z wynikiem 3570 pkt. zdobyli Paweł Głowiak i Jędrzej Kołodziej. Panowie ci tryumfowali również w nowej konkurencji, w której puchar ufundował ZZPPM przy WPEC w Legnicy S.A. za najszybciej złowioną rybę zawodów - z ...... więcej

ZAWODY KLUBU "PIKER" O PUCHAR IM. BOGDANA KONOFALA.

W dniu 28 maja br. nad jeziorem Koskowickim odbyły się zawody klubu Piker w wędkarstwie gruntowym o puchar im. Bogdana Konofala. Uczestniczyło w nich 10 osób, w tym dwie kobiety. Każdy zawodnik mógł pochwalić się złapaną rybą. Przepiękna pogoda wpłynęła na wspaniałe nastroje wśród uczestników. Poniżej wyniki: I miejsce i puchar zdobył Marek Krzywicki - 5425 pkt, II miejsce - Jan Hasiuk - 3480pkt, III miejsce - Dariusz Lisiński - 3100 pkt, IV miejsce - Beata Urban - 2685 pkt, V miejsce - Ryszard Izydorczyk - 2565 pkt, VI miejsce - Zbigniew ...... więcej

MISTRZOSTWA KLUBU "PIKER".

Wyniki zawodów | 2017-05-18 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 14 maja 2017r. na zbiorniku w Spalonej odbyły się zawody w wędkarstwie gruntowym o Mistrzostwo Klubu "Piker". Pogoda była wspoaniała, co niestety nie przełożyło się na ilość złapanych ryb. Z ośmiu startujących wędkarzy tylko pięciu mogło pochwalić się rybami, pozostali zaś opalenizną. Mistrzem klubu z wynikiem 460 pkt. został Jan Hasiuk. Tytuł Wicemistrza z wynikiem 245 pkt. przypadł Dariuszowi Lisickiemu. Drugim Wicemistrzem z wynikiem 230 pkt został Ryszard Izydorczyk. Atmosfera była wspaniała, ale na koniec uczestników rozpędziła burza. ... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA LEGNICA-MIASTO.

Wyniki zawodów | 2017-05-15 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 13 maja 2017r. rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Koła Legnica-Miasto, w których udział wzięło 15 zawodników. W katergorii seniorów Mistrzem Koła na rok 2017 został Jan Bartosiewicz z wynikiem 1035 pkt. Tytuł Wicemistrza Koła zdobył Dariusz Lisiński z wynikiem 560 pkt. Drugim Wicemistrzem został Ryszard Żochowski, który uzyskał 355 pkt. W kategorii juniorów startowało trzech zawodników, z których po zaciętej walce zwycięsko wyszedł Krystian Szczerba uzyskawszy wynik 530 pkt. Natura obdażyła startujących ...... więcej

GRAND PRIX OKRĘGU LEGNICA W DYSCYPLINIE MUCHOWEJ.

Wyniki zawodów | 2017-05-14 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Udziałem w Okręgowych Zawodach Muchowych "Otwarcie Sezonu 2017", które odbyły się w dniu 9 kwietnia 2017 na rzece Kaczawa w Złotoryi muszkarze naszego Okręgu rozpoczęli rywalizację o punkty w klasyfikacji Grand Prix. Na chwilę obecną wyniki pierwszej trójki wyglądają nastepująco: 1. Konrad Mikulski - Legnica "Kolejarz" 900 pkt. 2. Zbigniew Spirydoniuk - Legnica Miasto 600 pkt. 3. Sławomir Gagatek - Legnica Miasto 600 pkt. ... więcej