Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

Porozumienia z Okręgami PZW na rok 2020

Porozumienia | 2020-01-15 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Mapa porozumień

Zarząd Okręgu PZW w Legnicy informuje, że na mocy porozumienia zawartego w dniu 18 października 2019 r. Okręg PZW Legnica został przyjęty do Międzyokręgowego Porozumienia Strefy I, w skład którego wchodzą następujące Okręgi PZW: Elbląg, Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki z siedzibą w Pile, Słupsk, Wałbrzych, Wrocław i Zielona Góra.

Celem tego Porozumienia jest stworzenie członkom w/w Okręgów PZW dogodnych warunków do wędkowania w ramach uznawania i honorowania "Pełnych" składek okręgowych wniesionych w kołach PZW macierzystych Okręgów PZW na zasadzie tzw. opcji zerowej. Jednakże, zgodnie z przepisami regulującymi wydawanie "Zezwoleń na amatorski połów ryb", aby uzyskać przedmiotowe "Zezwolenie" uprawniające do amatorskiego połowu ryb na wodach innego Okręgu PZW należącego do w/w Porozumienia należy opłacić składkę członkowską ogólnozwiązkową i pełną składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu i w wytypowanym Kole PZW Okręgu, na którego wodach planujemy wędkować, uzyskać bezpłatne "Zezwolenie na amatorski połów ryb".

Informacje o punktach wydawania "Zezwoleń" dla wędkarzy z innych Okręgów PZW w ramach zawartego Prozumienia będą publikowane na stronach internetowych Okręgów PZW Porozumienia Strefy I.


Jednocześnie informujemy, że na dzień 14 stycznia br. zawarte są porozumienia dwustronne odpłatne (ulgowe) na rok 2020 (tylko dla członków Okręgu PZW Legnica, którzy opłacą tzw. pełną składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód z uwzględnieniem ulg w tej składce) z następującymi Okręgami PZW: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Katowice, Koszalin, Lublin, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Siedlce, Sieradz, Szczecin, Tarnów i Toruń.

Aby skorzystać z porozumienia dwustronnego członkowie Okręgu PZW Legnica muszą posiadać aktualnie wykupioną składkę członkowską i roczną składkę okręgową pełną na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW Legnica oraz wykupić ulgową roczną składkę okręgową w Okręgu PZW, w którym będą wędkować i pobrać zezwolenie wraz z rejestrem na wody tego Okręgu. Opłaty i odbiór zezwoleń następuje w siedzibach Okręgów lub podległych im Kół PZW, na których wodach zamierzamy wędkować.


Punkty wydawania zezwoleń w Okręgu PZW Jelenia Góra

Punkty wydawania zezwoleń w Okręgu PZW Wałbrzych

Punkty wydawania zezwoleń w Okręgu PZW Wrocław


Członkowie Okręgu PZW Legnica mogą pobierać "Zezwolenia na amatorski połów ryb z rejestrem" Okręgu PZW Zielona Góra w każdym kole tego Okręgu.


zobacz: Zestawienie zawartych porozumień

zobacz: Mapę porozumień

zobacz: Punkty wydawania zezwoleń i sprzedaży składek dla wędkarzy z innych Okręgów

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • szczupacabra Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 3 + / -

    To wkońcu jest ten wrocław czy nie ? Bo kilka dni temu pisaliscie ze sie wypieli i zerwali porozumienie ?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdzie najczęściej wędkujesz ?
na wodach PZW
na wodach Gospodarstw Rybackich
na łowiskach komercyjnych
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin