Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości zobacz archiwum

Galeria zdjęć - Towarzyskie nocne spławikowo - gruntowe zwody koła PZW "Lpień"

Aktualności | 2018-06-18 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Zapraszamy do działu galeria do zapoznania się z fotorelacją z zawodówZ Towarzyskich nocnych spławikowo - gruntowych zwodów koła PZW "Lpień" – 16/17.06.2018 r. na Jeziorze Solińskim w miejscowości Polańczyk.http://www.pzw.org.pl/lesko/galeria/509600/zawody1jpg... więcej

Klasyfikacja ,,WĘDKARZ ROKU"

Aktualności | 2018-06-18 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja ,,WĘDKARZ ROKU" po Towarzyskich Nocnych Spławikowo - Gruntowych zawodach koła PZW " Lipień" 16/17.06.2018r r. 1. Warchoła Wojciech 93(15930) 2. Samek Mieczysław 61(8355) 3. Leszczyński Mirosław 53(7185) 4. Biodrowicz Jan 48(3845) 5. Choma Andrzej 46(6590) 6. Brzezowski Marian 42(4750) 7. Micuda Adam 36(5275) 8. Olech Zbigniew 35(3910) 9. Matuszewski Maciej 30(4530) 9. Łazuka Daniel 26(4030) 10. Grąziowski Józef 26(3205) 11. Janczyk Janusz 25(4060) 12. Opałka Kazimierz 25(1940) 14. Szymbara Adam 21(2515) 15. Staszewski Andrzej 16(3995) 15. Słotwiński Krzysztof ...... więcej

Wyniki po Towarzyskich Nocnych Spławikowo - Gruntowych zawodach koła PZW " Lipień"

Aktualności | 2018-06-18 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Lista wyników po Towarzyskich Nocnych Spławikowo - Gruntowych zawodach koła PZW "Lipień" 16/17.06.2018r r. Wyniki: Warchoła Wojciech 6310Leszczyński Mirosław 4640Janczyk Janusz 4060Micuda Adam 3665Matuszewski Maciej 3045Choma Andrzej 2810Staszewski Andrzej 2910Brzezowski Marian 1990Demko Jan 1490Łazuka Daniel 970Grąziowski Józef 870Samek Mieczysław 780Borgosz Jerzy 765Kamiński Romuald 760Grzybowski Jerzy 710Szymbara Adam 590Ździebko Zygmunt 495Janczyk Kamil 490Łazuka Janusz 390Boruch Jan 380 --------------------------------------------------- Dobrowolski Wojciech ...... więcej

XV Turniej Wędkarski Uczniów ZSL

Aktualności | 2018-06-11 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Koniec maja. Zalew w Polańczyku. Delikatna bryza… pasjonaci wędkowania ze Szkoły Leśnej z Leska na XV Turnieju Wędkarskim. Po przybyciu na miejsce odprawy i losowania dokonali: Pan Marian Brzezowski, Pan Ryszard Słotwiński, Pan Józef Grądziowski. Każdy udał się na swoje stanowisko i zaczęła się „ walka” o zwycięstwo. Wytrwałość i umiejętności opłaciły się… Przed ogłoszeniem wyników wszyscy posilili się kiełbasą z grilla…Wyniki XV Turnieju Wędkarskiego Uczniów ZSL w LeskuKategoria dziewczętaI – miejsce ...... więcej

ZAPRASZAMY na Towarzyskie nocne spławikowo - gruntowe zwody koła PZW "Lpień"

Aktualności | 2018-06-11 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Polańczyk 16/17.06.2018r ZAWIADOMIENIE ZARZĄD KOŁA PZW ,,LIPIEŃ"w Lesku zaprasza wszystkich członków do udziału w TOWARZYSKICH SPŁAWIKOWO-GRUNTOWYCH ZAWODACH NOCNYCH Zawody odbędą się w dniu 16/17.06.2018r r. na Zalewie Solińskim w miejscowości Polańczyk -,,Agrafka" (pole namiotowe ,,Zacisze") Zbiórka na zbiorniku o godzinie 14.00 dojazd we własnym zakresie. Opłatę startową w wysokości 10 złotych uiszczamy w sklepie wędkarskim u kolegi Jana Klaczaka przy ul.1000-lecia w Lesku do dnia 15.06.2018r ZAPRASZAMY SERDECZNIE Sponsorem nagród za I, II, ...... więcej

Klasyfikacja ,,WĘDKARZ ROKU"

Aktualności | 2018-06-03 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja ,,WĘDKARZ ROKU" 2018 po MUCHOWYCH MISTRZOSTW KOŁA 2018 r. Warchoła Wojciech 68 (9620) Samek Mieczysław 57 (7575) Biodrowicz Jan 48 (3845) Choma Andrzej 36 (3780) Olech Zbigniew 35 (3910) Brzezowski Marian 34 (2760) Leszczyński Mirosław 33 (2545) Opałka Kazimierz 25 (1940) Micuda Adam 24 (1610) Grąziowski Józef 21 (2335) Szymbara Adam 21 (1925) Łazuka Daniel 20 (3060) Matuszewski Maciej 19 (1485) Słotwiński Krzysztof 15 (2380) Kleszcz Bartosz 15 (400) Kinal Paweł 12 (1880) Grzybowski Paweł 10 (1700) Staszewski ...... więcej

Lista wyników z MUCHOWYCH MISTRZOSTW KOŁA 2018r.

Aktualności | 2018-06-03 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

1. Warchoła Wojciech 4740 2. Samek Mieczysław 2940 3. Opałka Kazimierz 1940 4. Kinal Paweł 1880 5. Leszczyński Mirosław 1500 6. Grąziowski Józef 1480 7. Choma Andrzej 720 8. Micuda Adam 720 9. Biodrowicz Jan 700 10. Szymbara Adam 640 Brzezowski Marian ------ Słotwiński Krzysztof ------ Grzybowski Jerzy ------ Największa ryba zawodów Opałka Kazimierz - lipień 44 cm. Sponsorem nagród za I, II, III miejsce oraz największa ryba zawodów jest firma: Sklep Wędkarski MEUS http://meus.net.pl/ Serdecznie dziękujemy ! ... więcej

Klasyfikacja ,,WĘDKARZ ROKU"

Aktualności | 2018-06-03 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

1. Warchoła Wojciech 43 (4880) 2. Biodrowicz Jan 41 (3145) 3. Samek Mieczysław 37 (4635) 4. Olech Zbigniew 35 (3910) 5. Brzezowski Marian 34 (2760) 6. Choma Andrzej 27 (3060) 7. Leszczyński Mirosław 22 (1045) 8. Łazuka Daniel 20 (3060) 9. Matuszewski Maciej 19 (1485) 10. Micuda Adam 16 (890) 11. Słotwiński Krzysztof 15 (2380) 12. Szymbara Adam 15 (1285) 13. Kleszcz Bartosz 15 (400) 14. Grąziowski Józef 11 (855) 15. Grzybowski Paweł 10 (1700) 16. Staszewski Andrzej 7 (1085) 17. Sybidło Artur 6 (105) 18. Demko Jan 5 (545) 19. Opiela Grzegorz 5 (105) 20. Kieras Robert 3 (550) ...... więcej

Zawiadomienie

Aktualności | 2018-05-30 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

ZAWIADOMIENIE Zarząd Koła PZW ,,Lipień "w Lesku zaprasza wszystkich członków do udziału w MUCHOWYCH MISTRZOSTWACH KOŁA 2018r Zawody odbędą się w dniu 3 czerwca 2018 r na rzece San . zbiórka uczestników o godzinie 9 00 ,Huzele po niżej mostu Opłatę startową w wysokości 10 zł.uiszczamy w sklepie wędkarskim u kolegi J.Klaczak przy ul.1000-lecia w lesku do dnia 02.06.2018r. Zawody odbędą się na ,,żywej" rybie .Obowiązkowy wpis do rejestru połowu ryb .Każdy zawodnik musi posiadać podbierak .Ryby zaliczane do punktacji pstrąg potokowy 25cm i lipień ...... więcej

Wyniki z zawodów

Aktualności | 2018-05-07 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Lista wyników z SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTWACH KOŁA - 2018r. Zawody odbyły się w dniu 06.05.2018r na Zalewie Solińskim – Polańczyk „Agrafka” Miejsce: 1. Olech Zbigniew 3910 2. Łazuka Daniel 3060 3. Słotwiński Krzysztof 2380 4. Homa Andrzej 2345 5. Biodrowicz Julek 2165 6. Grzybowski Paweł 1700 7. Brzezowski Marian 1440 8. Matuszewski Maciej 1150 9. Staszewski Andrzej 1085 10. Szymbara Adam 1070 11. Warchoła Wojciech 1050 12. Grąziowski Józef 705 13. Kieras Robert 550 14. Demko Jan 500 15. Micuda Adam 465 16. Zdźiebko Zygmunt 450 17. Leszczyński ...... więcej