Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje zobacz archiwum

KLASYFIKACJA WĘDKARZA ROKU PO TOWARZYSKICH SPŁAWIKOWO - GRUNTOWYCH ZAWODACH NOCNYCH

Klasyfikacje | 2017-09-29 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

KLASYFIKACJA WĘDKARZA ROKU PO TOWARZYSKICH SPŁAWIKOWO - GRUNTOWYCH ZAWODACH NOCNYCH W dniu 09-10.09.2017 r. Na Jeziorze Solińskim 1. Adam Szymbara 92 pkt 11445 mpkt 2. Marian Brzezowski 91 pkt 12800 mpkt 3. Wojciech Warchoła 89 pkt 14745 mpkt 4. Mieczysław Samek 50 pkt 9370 mpkt 5. Paweł Grzybowski 47 pkt 5620 mpkt 6. Krzysztof Słotwiński 41 pkt 5755 mpkt 7. Mirosław Leszczyński 40 pkt 5000 mpkt 8. Zbigniew Olech 38 pkt 6555 mpkt 9. Jan Biodrowicz 35 pkt 3855 mpkt 10. Ździebko Zygmunt 25 pkt 5330 mpkt 11. Andrzej Staszewski 25 pkt 4470 mpkt 12. Romuald Kamiński 25 pkt 3395 mpkt 13. ...... więcej

KLASYFIKACJA WĘDKARZA ROKU po Towarzyskich Spławikowo – Gruntowych Zawodach Nocnych

Klasyfikacje | 2017-06-22 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

1.Marian Brzezowski 85 pkt 11895 mpkt 2. Adam Szymbara 82 pkt 10120 mpkt 3. Wojciech Warchoła 81 pkt 13630 mpkt 4. Mieczysław Samek 50 pkt 9370 mpkt 5. Paweł Grzybowski 47 pkt 5620 mpkt 6. Jan Biodrowicz 35 pkt 3855 mpkt 7. Zbigniew Olech 29 pkt 5235 mpkt 8. Romuald Kamiński 25 pkt 3395 mpkt 9. Robert Kieras 24 pkt 2005 mpkt 10. Adam Micuda 21 pkt 3770 mpkt 11. Krzysztof Słotwiński 21 pkt 3575 mpkt 12. Daniel Łazuka 20 pkt 1550 mpkt 13. Józef Grąziowski 18 pkt 3985 mpkt 14. Mirosław Leszczyński 15 pkt 2860 mpkt 14. Andrzej Staszewski 14 pkt 3070 mpkt 15. Choma Andrzej 12 pkt ...... więcej

KLASYFIKACJA WĘDKARZA ROKU PO MUCHOWYCH MISTRZOSTWACH KOŁA - 2017r

Klasyfikacje | 2017-06-08 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

1. Wojciech Warchoła 73 pkt 12905 mpkt 2. Adam Szymbara 57 pkt 4865 mpkt 3. Marian Brzezowski 55 pkt 6640 mpkt 4. Paweł Grzybowski 47 pkt 5620 mpkt 5. Mieczysław Samek 41 pkt 8480 mpkt 6. Jan Biodrowicz 35 pkt 3855 mpkt 7. Romuald Kamiński 25 pkt 3395 mpkt 8. Robert Kieras 24 pkt 2005 mpkt 9. Adam Micuda 21 pkt 3770 mpkt 10. Daniel Łazuka 20 pkt 1550 mpkt 11. Zbigniew Olech 19 pkt 3600 mpkt 12. Józef Grąziowski 18 pkt 3985 mpkt 13. Andrzej Staszewski 14 pkt 3070 mpkt 14. Krzysztof Słotwiński 14 pkt 2895 mpkt 15. Artur Wasylkowski 11 pkt 1050 mpkt POZOSTALI ZAWODNICY 16. ...... więcej

Klasyfikacja ,,Wędkarz Roku "po Spławikowych Mistrzostwach Koła

Klasyfikacje | 2017-05-08 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

KLASYFIKACJA WĘDKARZA ROKU PO SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTWACH KOŁA 7.05.2017r 1.Adam Szymbara 57 pkt 4865 mpkt 2.Wojciech Warchoła 48 pkt 4725 mpkt 3.Paweł Grzybowski 36 pkt 4440 mpkt 4.Marian Brzezowski 30 pkt 4280 mpkt 5.Romuald Kamiński 25 pkt 3395 mpkt 6.Jan Biodrowicz 25 pkt 2715 mpkt 7.Robert Kieras 24 pkt 2005 mpkt 8.Mieczysław Samek 21 pkt 2530 mpkt 9.Daniel Łazuka 20 pkt 1550 mpkt 10.Zbigniew Olech 19 pkt 3600 mpkt 11.Andrzej Staszewski 14 pkt 3070 mpkt 12.Krzysztof Słotwiński 14 pkt 2895 mpkt 13.Adam Micuda 12 pkt 2650 mpkt 14.Artur Wasylkowski 11 pkt 1050 mpkt 15.Grzegorz ...... więcej

Klasyfikacja ,,WĘDKARZ ROKU"2017 po Zawodach PODLODOWYCH MISTRZOSTWA KOŁA – Myczkowce 05.02.2017 r.

Klasyfikacje | 2017-02-05 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Warchoła Wojciech 1 30 (20 + 10 ryba zawodów) Kamiński Romuald 2 25 Brzezowski Marian 3 15 Micuda Adam 4 12 Grzybowski Paweł 5 11 Szymbara Adam 6 10 Samek Mieczysław 7 9 Olech Zbigniew 8 8 Staszewski Andrzej 9 7 Słotwiński Krzysztof 10 6 Biodrowicz Jan 11 5 Opałka Kazimierz 12 4 Miller Arkadiusz 13 3 Opiela Grzegorz 14 2 Grąziowski Józef 15 1 Leszczyński Mirosław 16 0 Demko Jan 17 0 Fornal Zdzisław 18 0 ... więcej

Klasyfikacja końcowa ,,WĘDKARZ ROKU"2016

Klasyfikacje | 2016-10-11 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja Końcowa ,,WĘDKARZ ROKU "2016 1.Brzezowski Marian -105pkt 2.Warchoła Wojciech -87pkt 3.Staszewski Andrzej -79pkt 4.Szymbara Adam -76pkt 5.Samek Mieczysław 68pkt 6.Leszczyński Mirosław-66pkt 7.Słotwiński Krzysztof-62pkt 8.Biodrowicz Jan -54pkt 9.Nycz Marcin -53pkt 10.Kieras Robert-47pkt 11.Demko Jan -45pkt 12.Grzybowski Paweł-41pkt 13.Micuda Adam -37pkt 14.Grąziowski Józef 36pkt 15.Kamiński Romuald-35pkt 16.Opałka Kazimierz -12pkt(3930)mpkt 17.Opiela Grzegorz -12pkt(2140)mpkt 18.Olech Zbigniew -12pkt(1425)mpkt 19.Fornal Zdzisław -10pkt 20.Grzybowski ...... więcej

Towarzyskie nocne spławikowo-gruntowe

Klasyfikacje | 2016-09-11 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja po zawodach spł-gru.10/11.09.2016r 1.Marian Brzezowski-90pkt 2.Mieczysław Samek-68pkt 3.Mirosław Leszczyński-66pkt 4.Adam Szymbara -65pkt 5.Krzysztof Słotwiński-62pkt 6.Wojciech Warchoła 53pkt 7.Robert Kieras -47pkt 8.Jan Biodrowicz -44pkt (7045)mpkt 9.Andrzej Staszewski44pkt(4585)mpkt 10.Paweł Grzybowski 41pkt 11.Adam Micuda -37pkt 12.Romuald Kaminski-35pkt 13.Józef Grąziowski -24pkt 14Marcin Nycz -18pkt 15.Jan Demko -15pkt 16.Kazimierz Opałka -12pkt(3930)mpkt 17.Grzegorz Opiela -12pkt(2140)mpkt 18.Zbigniew Olech -12pkt(14250)mpkt 19.Zdzisław Fornal -10pkt ...... więcej

Towarzyskie nocne spławikowo-gruntowe

Klasyfikacje | 2016-06-20 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

1.Samek Mieczysław - 65pkt 2.Leszczyński Mirosław - 57pkt 3.Brzezowski Marian - 55pkt 4.Szymbara Adam - 54pkt 5.Kieras Robert - 47pkt 6.Warchoła Wojciech - 45pkt 7.Biodrowicz Jan - 44pkt 8.Słotwiński Krzysztof - 42pkt 9.Grzybowski Paweł - 41pkt 10.Micuda Adam - 37pkt 11.Staszewski Andrzej - 29pkt 12.Kamiński Romuald - 25pkt 13.Grąziowski Józef - 24pkt 14.Demko Jan - 15pkt 15.Nycz Marcin - 14pkt 16.Opałka Kazimierz - 12pkt (3930)mpkt 17.Opiela Grzegorz - 12pkt (2140)mpkt 18.Olech Zbigniew - 120kt (1425)mpkt 19.Fornal Zdzisław - 10pkt 20.Grzybowski Jerzy - 9pkt (2070)mpkt ...... więcej

Muchowe Mistrzostwa Koła

Klasyfikacje | 2016-06-05 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja po zawodach Muchowych 5.06.2016.San 1.Brzezowski Marian -55pkt 2.Samek Mieczysław-54pkt 3.Kieras Robert -47pkt 4.Warchoła Wojciech-45pkt 5.biodrowicz Jan -44pkt 6.Słotwiński Krzysztof-42pkt 7Grzybowski Paweł -41pkt 8.Micuda Adam -37pkt 9.Szymbara Adam -34pkt 10.Staszewsi Andrzej -29pkt 11.Grąziowski Józef -24pkt 12.Leszczyński Mirosław -22pkt 13.Kamiński Romuald -15pkt 14.Nycz Marcin -14pkt 15.Opałka Kazimierz-12pkt(3930)mpkt 16.Opiela Grzegorz -12pkt(2140)mpkt 17.Fornal Zdzisław -10pkt 18.Grzybowski Jerzy-9pkt 19.Głuszko Przemek -7pkt(1530) 20.Sybidło Artur ...... więcej

wędkarz roku 2016

Klasyfikacje | 2016-05-09 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

1.Brzezowski Marian - 47pkt 2.Samek Mieczysław - 44pkt 3.Kieras Robert - 41pkt 4.Grzybowski Paweł - 37pkt (3375) 5.Micuda Adam - 37pkt (3285) 6.Szymbara Adam - 32pkt 7.Staszewski Andrzej - 29pkt 8.Biodrowicz Jan - 24pkt 9.Warchoła Wojciech- 20pkt (2770) 10Słotwiński Krzysztof- 20pkt (2760) 11.Leszczyński Mirosław-17pkt 12.Kamiński Romuald -15pkt 13.Nycz Marcin -14pkt 14.Opiela Grzegorz -12pkt 15.Fornal Zdzisław -10pkt 16.Grąziowski Józef - 9pkt 17.Sybidło Artur -7pkt 18.Miller Arkadiusz -5pkt 19.Olech Zbigniew -4pkt 20.Zdziebko Zygmunt-3pkt 21.Pajowski Mikołaj -2pkt ...... więcej