Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje zobacz archiwum

wędkarz roku 2016

Klasyfikacje | 2016-04-10 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja ''Wędkarz Roku ''2016 po zawodach spinningowych 1.Brzezowski Marian 36 pkt. 2.Samek Mieczysław 32pkt. 3.Kieras Robert 31pkt. 4.Micuda Adam 30pkt. 5.Warchoła Wojciech 19pkt 6.Leszczyński Mirosław 17pkt 7.Kamiński Romuald 15pkt 8.Słotwiński Krzysztof 14pkt 9.Opiela Grzegorz 12pkt(2140)mpkt 10Grzybowski Paweł 12pkt(1300)mpkt 11.Szymbara Adam 12pkt (840) mpkt 12.Staszewski Andrzej 11pkt 13.Fornal Zdzisław 10pkt 14Biodrowicz Jan 9pkt (1590)mpkt 15.Nycz Marcin 9pkt ( 420 )mpkt 16.Sybidło Artur 7pkt 17.Miller Arkadiusz 5pkt 18.Opałka Kazimierz 1pkt ...... więcej

wędkarz roku 2016

Klasyfikacje | 2016-02-02 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Wędkarz Roku 2016 1.Micuda Adam -30pt 2.Brzezowski Marian -25pt 3.Kamiński Romuald -15pt 4.Opiela Grzegorz -12pt 5.Staszewski Andrzej -11pt 6.Leszczyński Mirosław-10pt 7.Biodrowicz Jan -9pt 8.Słotwiński Krzysztof -8pt 9.Sybidło Artur -7pt 10.Kieras Robert -6pt 11.Miller Arkadiusz -5pt 12Warchoła Wojciech -4pt 13.Grzybowski Paweł -3pt 14.Samek Mieczysław-2pt 15.Opałka Kazimierz -1pt... więcej

Zwyciezcy klasyfikacji "Wędkarza Roku"2015

Klasyfikacje | 2016-01-25 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

W dniu 24,01,2016r. odbyło się walne zebranie Koła" lipień" Lesko na którym to zostali wyróżnieni najlepsi wędkarze klasyfikacji generalnej "Wędkarza roku "2015.Pierwsze trzy miejsca to ; 1.Warchoła Wojciech 2.Brzezowski Marian 3.Samek Mieczysław... więcej

Klasyfikacja końcowa "Wędkarza Roku"2015r

Klasyfikacje | 2015-10-05 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja końcowa "Wędkarza Roku "2015 r. 1.Warchoła Wojciech -140 pkt. 2.Brzezowski Marian -94 pkt. 3.Samek Mieczysław -83pkt 4.Staszewski Andrzej - 75 pkt 5.Kamiński Romuald - 57pkt 6.Biodrowicz Jan - 52pkt 7.Szymbara Adam - 50 pkt 8.Grąziowski Aleksander-46pkt 9.Jańczyk Janusz -39-(4280)mpkt 10.Demko Jan -39-(335 )mpkt 11.Słotwiński Krzysztof -38pkt 12.Grzybowski Paweł -34pkt 13.Grzybowski Jerzy -29pkt 14.Olech Zbigniew -25pkt 15.Kieras Robert -22pkt 16.Jarosz Grzegorz -20pkt 17.Leszczyński Mirek -19pkt 18.Sobieszczuk Bogdan-17pkt 19.Gerla Ireneusz -15pkt 20.Micuda Adam -11pkt ...... więcej

Towarzyskie nocne spławikowo gruntowe

Klasyfikacje | 2015-09-14 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja generalna po towarzyskich nocnych spławikowo gruntowych 12/13.09.2015r Polańczyk 1,Warchoła Wojciech -110pkt 2.Samek Mieczysław-83pkt 3.Brzezowski Marian-59pkt 4Kamiński Romuald -57pkt 5Grąziowski Aleksander-46pkt 6.Staszewski Andrzej -40pkt 7.Słotwiński Krzysztof-38pkt 8.Grzybowski Paweł -34pkt 9.Jańczyk Janusz-30pkt 10.Biodrowicz Jan-29pkt (2445)mpkt 11.Grzybowski Jerzy-29pkt(2035)mpkt 12.Szymbara Adam-25pkt(1140)mpkt 13.Olech Zbigniew-25pkt(590)mpkt 14.Kieras Robert -22pkt 15.Leszczyński Mirosław-19pkt 16.Gerla Ireneusz 15pkt 17.Demko Jan-14pkt 18.Micuda Adam-11pkt ...... więcej

KLASYFIKACJA \'WĘDKARZ ROKU\" 2015.r po zawodach spławiko-grunt

Klasyfikacje | 2015-06-22 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja "WĘDKARZA ROKU"po zawodach towarzyskich spław-grunt. 1.Warchoła W.-95pkt 2.Samek M- 76pkt. 3.Brzezowski M- 57pkt. 4.Grąziowski J -.46pkt. 5.Słotwiński K -38 pkt. 6.Kamiński R -36pkt 7.Staszewski A -34 pkt(1475)mpkt 8.Grzybowski P -34pkt(1260)mpkt 9.Grzybowski J-29pkt 10.Szymbara A-25pkt (1140)mpkt 11.Olech Z -25 pkt(590)mpkt 12.Kieras R-22pkt 13.Biodrowicz G-17pkt 14.Gerla J-15pkt 15.Leszczyński M-14pkt 16.Demko J-10pkt 17.Sybidło A-9pkt 18.Wowk R-8pkt(390)mpkt 19.Biodrowicz G-8pkt(330)mpkt 20.Bromowicz Z-7pkt 21.Borgosz J-6pkt 22.Jańczyk J-5pkt(105)mpkt 23.Sobieszczuk ...... więcej

KLASYFIKACJA \'WĘDKARZ ROKU\" 2015.r po zawodach Muchowych

Klasyfikacje | 2015-06-07 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja "WĘDKARZ ROKU " 2015r.po zawodach Muchowych 1.Warchoła Wojciech 70pkt 2.Samek Mieczysław 60pkt 3.Grąziowski Józef 46pkt 4.Brzezowski Marian 45pkt 5.Słotwiński Krzysztof 38pkt 6.Opiela Grzegorz 35pkt 7.Staszewski Andrzej 34pkt-(1475)mpkt 8.Grzybowski Paweł 34pkt-(1260)mpkt 9.Kieras Robert 22pkt 10.Grzybowski Jerzy 20pkt -(1740)mpkt 11.Olech Zbigniew 20pkt-(470)mpkt 12.Biodrowicz Jan 17pkt 13.Szymbara Adam 14pkt 14Demko Jan 10pkt 15.Sybidło Artur 9pkt 16.Wowk Rafał 8pkt-(390)mpkt 17.Biodrowicz Grzegorz 8pkt-(330)mpkt 18.Kamiński Roman 6pkt-(370)mpkt 19.Leszczyński ...... więcej

KLASYFIKACJA \'WĘDKARZ ROKU\" 2015.r po zawodach spławikowych

Klasyfikacje | 2015-05-15 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja "WĘDKARZ ROKU" 2015r po zawodach spławikowych : 1Mieczysław Samek 51pkt. 2Marian Brzezowski 45 pkt.(1755)mpkt. 3Wojciech Warchoła 45pkt.(1730)mpkt. 4Grzegorz Opiela 35 pkt. 5Andrzej Staszewski34pkt. 6Krzysztof Słotwiński 26pkt. 7Józef Grąziowski 25pkt. 8Paweł Grzybowski 24pkt. 9Robert Kieras 22pkt. 10Jan Głowa 21pkt. 11Zbigniew Olech 20 pkt. 12Jan Demko 10pkt. 13Artur Sybidło 9pkt. 14Rafał Wowk 8pkt(390)mpkt 15Jan Biodrowicz 8pkt(80)mpkt 16Adam Szymbara 7pkt. 17Roman Kamiński 6pkt(370)mpkt 18Mirosław Leszczyński 6pkt(115)mpkt 19Janusz Jańczyk 5pkt(105)mpkt. ...... więcej

KLASYFIKACJA \'WĘDKARZ ROKU\" 2015.r po zawodach podlodowych

Klasyfikacje | 2015-02-24 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja WĘDKARZA ROKU po zawodach podlodowych 1-Marian Brzezowski 25 pkt 2- Jan Głowa 21 pkt 3-Mieczysław Samek20 pkt 4-Wojciech Warchoła 15 pkt 5-Robert Kieras 12 pkt 6-Józef Grąziowski 11 pkt 7-Artur Sybidło 10 pkt 8-Zbigniew Olech 9 pkt 9-Andrzej Staszewski 8 pkt 10-Arkadiusz Miller 7 pkt 11-Janusz Jańczyk 6 pkt 12-Krzysztof Słotwiński 5 pkt 13-Kazimierz Opałka 4 pkt 14-Adam Micuda 3 pkt 15-Mirosław Leszczyński 2 pkt 16-Romuald Kamiński 1 pkt... więcej

KLASYFIKACJA \'WĘDKARZ ROKU\" 2014

Klasyfikacje | 2015-01-28 | Publikujący: Koło PZW LIPIEŃ Lesko

Klasyfikacja punktowa „Wędkarz Roku” 2014 Koła PZW „Lipień” w Lesku 1. Warchoła Wojciech - 130 p 2. Brzezowski Marian – 106 p 3. Biodrowicz Jan – 86 p 4. Grąziowski Józef – 76 p (9355 mp) 5. Szymbara Adam – 76 p (3025 mp) 6. Staszewski Andrzej – 70 p 7. Samek Mieczysław – 69 p 8. Kieras Robert – 49 p 9. Bochenek Tomasz – 30 p 10. Głowa Jan – 27 p 11. Słotwiński Krzysztof – 25 p (955 mp) 12. Osenkowski Józef – 25 p (245 mp) 13. Kinal Paweł – 20 p (8760 mp) 14. Czaja ...... więcej