Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

10.05.2015- jez. Ulla- Zawody Koła

Zaproszenie i zapisy na zawody 10.05.2015 (niedziela) jez. Ulla- m. Jezierce

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zapraszamy na zawody Koła , w dniu 10.05.2015 (niedziela!!!) na jeziorze Ulla  w miejscowości Jezierce za Iwnem. Zapisy –obowiązkowe !!!! do dnia 08.05.2015 włącznie (piątek),  wyłącznie na numer tel 505-343-858 (proszę dzwonić najlepiej w godzinach 18-20) lub mailowo: pzw.karas-poznan@wp.pl  ,  przy czym proszę czekać na maila zwrotnego- potwierdzenie dotarcia widomości..

 

Na zawodników oczekujemy do godziny 5.45-Po przyjeździe proszę kierować się do osoby, która posiada listę obecności. Spóźnienie zaburzy to przebieg całych zawodów.

 

Osoby, które nigdy tam nie były, lub nie znają aktualnego dojazdu (po wybudowaniu trasy S5) proszone są o wzięcie poprawki czasowej na ewentualne problemy z dojazdem.

 

Opis dojazdu wraz ze zdjęciami (ten z zeszłego roku)  zamieszczę w jednej z kolejnych wiadomości na stronie koła.

 

O godzinie 6.00 odprawa i losowanie.

 

Ze względu na dojście na najdalsze stanowiska (nawet 500m- zabrać systemy transportowe kto ma)  zawody rozpoczną się nie wcześniej niż o godzinie 8.00!!! Czas trwania zawodów 4 godziny.

 

Łowimy na 2 wędki spławik, grunt, przy czym co najmniej 1 wędka spławikowa.

 

Sugeruje się zabrać , tym którzy mogą – wodery. Wg informacji, najbardziej optymalne dobranie sprzętu, to stanie w wodzie w woderach  i łowienie metodą spławikową na baty 4-6m. Spodziewać się należy głównie płotki, a także leszczyka. Sporadycznie może się trafić karp. Głębokość łowiska to około 2-3m.

Osobom, które nie będą mogły i nie chcą koniecznie łowić stojąc w wodzie, sugeruje się także zabrać niezbyt długie wędki z kołowrotkiem na metodę spławikową.  Gdzieniegdzie drzewa ograniczają operowanie zbyt długą wędką.

Osoby zapisane, które z jakiś względów w ostatniej chwili zrezygnują ,proszone są o poinformowanie telefonicznie (smsem) o tym fakcie.

Pozdrawiam

Michał Rybka

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.