Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja- Zawody Rogoźno 04.08.2013

Relacja z zawodów w Rogoźnie 04.08.2013

W dniu 04.08.2013 odbyły się zawody naszego Koła na jez. Rogoźno w m. Rogoźno. Zawody poprzedziła burza, która nie wróżyła dobrych wyników. Frekwencja jak na czas wakacyjnej kanikuły była całkiem przyzwoita i wyniosła 29 osób, w tym 1 Kobieta, 1 Junior oraz dwóch Gości.

Po przywitaniu zawodników i objaśnieniu regulaminu zawodów przystąpiono do losowania stanowisk, po czym wszyscy rozeszli się (tudzież rozjechali) na swoje miejscówki. O godzinie 8.30 rozpoczęły się zawody. W trakcie zawodów nieprzyjemnym akcentem był dwukrotnie siąpiący deszcz. Szczególnie uciążliwy był tuż po zakończeniu zawodów i uprzykrzał pakowanie sprzętu.

Wyniki jak na jez. Rogoźno nie były szczególnie imponujące, lecz należy zważyć uwagę na to, iż zmiana pogody przeważnie idzie w parze z kapryśnością ryb.

Zawody wygrali:

Wśród Kobiet- Karolina Sobkowska z wynikiem 3810 g

Wśród Juniorów – Dominik Frala z wynikiem 290g

Wśród Seniorów- Dariusz Dąbrowski 7420g

W załącznikach znajdują się pełne wyniki zawodów. Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż klasyfikacja sektorowa została zastosowana tylko i wyłącznie dla celów tych zawodów i nie ma nic wspólnego z punktacją do rocznej GPX Koła, która jest prowadzona wg najwyższej wagi- ta klasyfikacja jest przedstawiona w oddzielnym załączniku.

Podziękowania dla Kolegów Krystiana Gordona oraz Krystiana Żmudzkiego za fotografie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Michał Rybka

v-ce Prezes Koła Karaś

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.