Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zaproszenie i zapisy -zawody 31.08.2013- jez. Lusowo

31.08.2013 (sobota!!!) jez. Lusowo- zawody Koła

W  imieniu Zarządu Koła Karaś zapraszam Członków Koła na zawody wędkarskie, które odbędą się w dniu 31.08.2013 (sobota!!!) na jez. Lusowo.

Otwieramy jednocześnie obowiązkowe już zapisy telefoniczne (wyłącznie na numer 505-343-858 lub mailowe: pzw.karas-poznan@wp.pl, które potrwają do 28.08.2013 (środa). Przy zgłaszaniu proszę zaznaczyć informację, iż osoba zgłaszana jest osobą, która nie będzie mogła pomaszerować na dalsze stanowiska.

Zbiórka na parkingu „Wiśniowym” do godziny 6.15 w miejscowości Lusówko wg. załącznika- mapki (od Sierosławia jedziemy kolejno ulicami Prostą, Sierosławską, Otowską i Zespołową, po czym skręcamy w prawo w kierunku wymienionego parkingu). W przypadku pytań o dojazd proszę się kontaktować z Kolegą Tomaszem Braniewiczem tel. 505-060-394.

Odprawa, losowanie stanowisk godzina 6.30. Zawody potrwają 4-5h do ustalenia na odprawie. W przypadku wystąpienia burzy organizator zastrzega sobie możliwość przerwania lub skrócenia zawodów.

Większość stanowisk będzie się znajdowała w obrębie pomostów, gdzie ze względu na ich ilość będzie musiało być po dwóch zawodników. W związku z powyższym łowimy wyłącznie na 1 wędkę do wyboru- spławik lub grunt.

 Prosimy aby w razie czego przynajmniej kilka czujących się młodo, sprawnych osób wzięło ze sobą wodery, gdyby okazało się, że wszyscy nie zmieścimy się na pomostach. Niestety z miejsca zbiórki trzeba na każde stanowisko dojść pieszo, a ostatnie pomosty znajdują się w dość znacznej odległości od miejsca zbiórki. Dlatego radzimy wziąć ze sobą wózki transportowe. Na większości pomostów są siedziska, ale ewentualnie warto wziąć w razie czego ze sobą jakiś stołek.

Pośród łowionych ryb wg pozyskanych informacji należy liczyć przede wszystkim na drobną płotkę i krąpia.

Szczegółowy regulamin dotyczący wymiarów ryb zostanie przedstawiony przed zawodami na odprawie- nie jest to woda PZW!!!

Apelujemy o ostrożność i rozwagę na stanowiskach, a po zakończeniu zawodów pozostawienie należytego porządku.

Pozdrawiam

Michał Rybka

v-ce Prezes Koła Karaś

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.