Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

29.09.2013- Zaproszenie- Zawody Koła Staw Młyński

Zawody Koła Staw Młyński 29.09.2013

W imieniu Zarządu Koła PZW KARAŚ serdecznie zapraszam wszystkich Członków na Zawody Koła, które odbędą się w dniu 29.09.2013 (niedziela) na Stawie Młyńskim Poznań-Antoninek (ten Staw przy, którym mieści się Gospoda Młyńskie Koło). Są to ostatnie zawody zaliczane do rocznego Grand Prix Koła

Zbiórka o godzinie 6.45 od strony ogródków działkowych- prosimy o punktualne przybycie. Otwarcie i losowanie o godzinie 7.00

Łowimy na dwie wędki z brzegu do wyboru spławik lub grunt.

Otwieramy jednocześnie obowiązkowe już zapisy telefoniczne (na numer tel. 505-343-858 lub mailowe na adres: pzw.karas-poznan@wp.pl), które potrwają do 25.09.2013 (środa).Prosimy o przestrzeganie ostatecznego terminu zgłoszeń- dotyczy to wszystkich Koleżanek i Kolegów.  Przy zgłoszeniu należy zaznaczyć czy osoba zgłaszana jest osobą, która nie będzie mogła pomaszerować na dalsze stanowiska (dotyczy to także juniorów, którzy nie będą mogli łowić samodzielnie). Stanowiska będą rozmieszczone po obu stronach Stawu.

Zawody potrwają 4-5 godzin do ustalenia na odprawie.

UWAGA : Osoby, które zdecydują się łowić na tyczkę będę to robić na własną odpowiedzialność i ryzyko. Od brzegu do ścieżki (brzeg po stronie ogródków działkowych), którą z dość dużą częstotliwością uczęszczają rowerzyści oraz biegacze jest bardzo niewielka odległość. Stanowisk na bezpieczne używanie wędek nasadowych (metoda skróconego zestawu) jest niewiele.

Zawody na żywej rybie- łowimy wszystkie ryby, a następnie wszystkie wpuszczamy do wody!!!

Apelujemy również o kulturalne zachowanie nad wodą oraz pozostawienie stanowisk w należytym porządku bez pozostawiania na nim śmieci!!!

PS. Relacja i wyniki z zawodów w Lusowie wkrótce- przepraszam, ale z braku czasu nie mogłem ich do tej pory zamieścić.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

Michał Rybka

v-ce Prezes Koła Karaś

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.