Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja - Zawody na jez. Lusowo 31.08.2013

Relacja z zawodów na jez. Lusowo

W dniu 31.08.2013, który był ostatnim dniem wakacji spotkaliśmy się na zawodach naszego Koła nad jeziorem Lusowo w miejscowości Lusówko. Pomimo niekorzystnej prognozy pogody, ta na szczęście nie sprawdziła się. Słońce towarzyszyło nam przez większość imprezy. Na starcie stawiło się w sumie 30 osób, w tym 1 Kobieta, 2 Juniorów. Pośród uczestników było dwóch gości.

Po losowaniu wszyscy rozeszli się na stanowiska, które w całości rozmieszczone były na pomostach. Ze względu na ilość startujących, na pomostach rozmieszczono po dwóch zawodników, co stanowiło dodatkową okazję do integracji. Każdy uczestnik ze względu na ograniczoną ilość miejsca mógł łowić jedynie na 1 wędkę.

Jezioro dla wielu było nieznane przed zawodami. Dlatego jego znajomość lub zasięgnięcie informacji o jego charakterze, a także odrobina szczęścia stały się kluczowymi czynnikami w doborze taktyki i przełożyło się na końcowy wynik zawodów. Głębokość, która wynosiła na większości stanowisk od 4-5m na długość 5 metrowego bata, a także miejscami bujna roślinność wyrastająca z dna nie jest spotykana często na zawodach naszego  Koła. Było to dla wielu z nas sporym utrudnieniem.

Po zakończeniu zmagań na zawodników czekał ciepły posiłek.

Wśród poszczególnych kategorii najlepsi byli:

Kobiety:

1. Perkowska Marzena 350g

Juniorzy:

1. Koprowicz Filip 1115g GOŚĆ

2. Frala Dominik  900g

Seniorzy 60+:

1.  Grupiński Franciszek 2910g

2. Pilny Zdzisław 2285g

3. Chlebowski Jarosław 1040g

Seniorzy:

1. Rybka Michał 4015g

2. Mania Przemysław 3185g

3. Braniewicz Tomasz 2725g

 

Pełne wyniki zawodów oraz punktacja do rocznego GPX Koła znajdują się w dołączonych poniżej załącznikach w formacie PDF.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.