Zawody wędkarskie

Wyniki zawodów | 2020-09-21 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

W dniu 02.08.2020r., na łowisku 215 w Żarkach, zostały zorganizowane zawody wędkarskie z okazji jubileuszu 70-lecia PZW. Starowało 44 zawodników zrzeszonych w kole nr 33 w Libiążu. Wędkarzy powitał Prezes koła kol. E. Totoń, Sekretarz koła pokrótce przedstawił historię powstawania sportu wędkarskiego, jak to "drzewiej bywało". Po trzech godzinach rywalizacji, w koleżeńskiej atmosferze i przy wspaniałej pogodzie, przystąpiono do ważenia złowionych okazów. Wygrał Michał Madejczyk, drugie miejsce zająl Krzysztof Sroka a jako trzeci na "pudle" stanął ...... więcej

Komunikat

Komunikaty | 2020-09-21 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

Informujemy członków koła nr 33, że zawody wędkarskie o Puchar Wisły odbędą się na łowisku 215 Żarki, w dniu 27.09.2020r. Zbiórka o godzinie 7.00 w Żarkach.... więcej

Zawody spławikowe o "Puchar Tadeusza Woszczyny"

Wyniki zawodów | 2020-09-06 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

W dniu 16.08.2020 rozegrano zawody spławikowe w dwóch kategoriach (młodzież i senior) -zbiornik 215 Żarki. Przy ciepłej i trochę wietrznej pogodzie odbyły się zawody spławikowe, podzielone na dwa sektory( kat senior ). W kategori senior bezkonkurencyjny okazał się Jan Wanat zdobywając 5430 pkt , natomiast w kat młodzież wygrał Jakub Grabiec zdobywając 3290 pkt. Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy na ostatnie zawody tegorocznego GP które odbędą się na rzece Wiśle. ... więcej

Mistrzostwa Koła 2020

Wyniki zawodów | 2020-07-11 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

W dniu 20/21.06.2020 r. na zb.Żarki -215 w miejscowości Żarki zostały rozegrane zawody spławikowe o "Mistrzostwo Koła" zorganizowane przez KołoPZW nr 33 Libiąż. Poniżej tabela z wynikami, zwycięzcom gratulujemy. L.p. Nazwisko I Imię Tura I Tura II SUMA Zajęte miejsce stanow Punktów [gram] Zajęte miejsce stanow Punktów [gram] Zajęte miejsce Punktów [gram] Zajętych miejsc 1 NĘDZA Piotr 42 2 715 2,0 40 5 605 1,0 8 320 3,0 1 2 SERMAK Przemysław 39 2 940 1,0 4 3 980 2,0 6 920 3,0 2 3 WANAT Marek 35 2 410 3,0 7 3 985 1,0 6 395 4,0 3 4 TOTOŃ ...... więcej

Mistrzostwa Koła 2020 - kategoria "Młodzież"

W dniu 21.06.2020 r. na zb.Żarki -215 w miejscowości Żarki zostały rozegrane zawody spławikowe o "Mistrzostwo Koła" w kategorii "Młodzież" zorganizowanych przez KołoPZW nr 33 Libiąż. Poniżej tabela z wynikami, zwycięzcom gratulujemy. L.p. Koło, Klub P.Z.W. Imię i Nazwisko Status zawodnika Numer stanow. Punktów [gram] Punkty karne Zajęte miejsce 1 Koło PZW nr 33 Libiąż DRABIEC Jakub I 5 1 565 1 2 Koło PZW nr 33 Libiąż WALIGÓRA Łukasz I 2 580 2 3 Koło PZW nr 33 Libiąż BOGACZ Aleksander I 3 385 3 4 Koło PZW nr 33 Libiąż ŁYSAK ...... więcej

Aktualności | 2020-06-09 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

Na przełomie maja i czerwca były prowadzone prace na łowisku 215 w Żarkach. Wykonano umocnienia i remont uszkodzonych stanowisk na stawie nr 2 i 3. Ponad dwudziestu wędkarzy spotykając się czterokrotnie nad łowiskiem 215 wykorzystując 120 szt stempli, 350 mb drutu naciągowego, 50 mb siatki ogrodzeniowej (ciętej na wymiar), 21 ton kamienia, wykonało 30 stanowisk, aby można było bezpiecznie i wygodnie wędkować. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tym przedsięwzięciu.... więcej

Komunikat

Komunikaty | 2020-06-09 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

Informujemy wszystkich wędkarzy koła nr 33 Libiąż, że został zaktualizowany terminarz zawodów wędkarskich, które będą rozgrywane w br. na naszych łowiskach. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29.05.2020 r. dopuszcza się możliwość organizowania zawodów sportowych do 150 uczestników, bez udziału publiczności. W dniach 20 i 21czerwca zostaną rozegrane zawody o mistrzostwo koła nr 33. Każdy z uczestniów musi być zaopatrzony w maseczkę lub przyłbicę do zakrycia ust i nosa, oraz zobowiązany będzie do wypełnienia ...... więcej

Komunikat

Komunikaty | 2020-03-29 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

W związku z komunikatem PZW Katowice, zawiesza się przyjmowanie składek do dnia 11 kwietnia 2020r. Za utrudnienia przepraszamy.... więcej

Komunikaty | 2020-03-23 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

Informujemy, że zwody zaplanowane na dzień 29.03.2020 zostają odwołane. Termin rozegrania będzie podany w osobnym komunikacie... więcej

Komunikat

Aktualności | 2020-03-04 | Publikujący: Koło PZW nr 33 Libiąż

Informujemy wędkarzy, że zostały zmienione terminy zawodów: o mistrzostwo koła, federowe i o puchar T.Woszczyny (patrz terminarz zawodów). Przypominamy wszystkim wędkarzom, którzy mieli przerwę w opłatach, że tylko do końca kwietnia można skorzystać z ulgi, wprowadzonej z okazji 70-lecia PZW.... więcej