Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki Zawodów 2012

 Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Lin-Czuby      Rogóżno 05.05.2012                           


1. Jacek Kuna

2. Sławomir Grzesiak

3. Krzysztof Terczyński

4. Andrzej Frankowski


Halowy Rzutowy Puchar Wiceprezesa Zarządu Okręgu ds. Sportu - Zespół Szkoła Nr.10 w Lublinie 10.03.2012


Kadeci

1. Przemysław Szopa   Płotka Zamość 99 pkt.

2. Piotr Knap  Lin-Czuby 65 pkt.

3. Dawid Barej  Lin-Czuby 23 pkt.

Juniorzy

1. Krzysztof Matwiejczuk   Płotka Zamość 194 pkt.

2. Mateusz Tanikowski   Lin-Czuby 109 pkt.

3. Karol Guziak  Lin-Czuby 52 pkt.

Kobiety

 

1. Natalia Makaruk  Lin-Czuby 170 pkt.

 

2. Klaudia Korszla  Lin-Czuby 91 pkt.

 

3. Paulina Knap  Lin-Czuby 87 pkt.

 

Seniorzy

1. Rafał Arent  koło  Lin-Czuby 189 pkt.

2. Damian Matwiejczuk   Płotka Zamość 185 pkt.

 

3. Bartłomiej Kozyra   Płotka Zamość 153 pkt.

4. Mateusz Makaruk  Lin-Czuby 106 pkt.

5. Marek Knap  Lin-Czuby 84 pkt.

5. Wojciech Korszla  Lin-Czuby 84 pkt.

 

05.05.2012 Spławikowe Zawody o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Czuby"/pierwsza tura Spławikowych Mistrzostw Koła Seniorów - Zalew Zemborzycki

 

1.Tomasz Borowski  4,970 pkt

 

2.Jacek Kuna            4,472 pkt

 

3.Sławomir Grzesiak 3,080 pkt

 

4.Andrzej Frankowski 2,762 pkt

 

5.Tomasz Rodziewicz 1,908 pkt

 

6.Piotr Knap (kadet)   0,850 pkt

 

7.Marek Knap             0,742 pkt

 

8.Cezary Woźniak      0,610 pkt

 

9.Marcin Walesiak      0,526 pkt

 

10.Wojciech Korszla   0,516 pkt

 

11.Andrzej Świrydenko 0,078 pkt

 

19.05.2012 Spławikowe Mistrzostwa Koła Seniorów - Zalew Zemborzycki / druga tura

1.Jacek Kuna              6,120 pkt

2.Tomasz Borowski       5,120 pkt

3.Wojciech Korszla        1,910 pkt

4.Sławomir Grzesiak       1,340 pkt

5.Cezary Wożniak          0,410 pkt

6.Marek  Knap               0,340 pkt

7.Andrzej Świrydenko      0,180 pkt

   Szczepan Basiuk          0 pkt

   Stanisław Furtak          0 pkt

    Wacław   Popek           0 pkt

 

Klasyfikacja Końcowa Spławikowych Mistrzostw Koła Seniorów

                                                           miejsca pierwsza i druga tura

1.Jacek Kuna               10,592 pkt                             2m       1m

2.Tomasz Borowski        10,090 pkt                             1m       2m

3.SławomirGrzesiak          4,420 pkt                             3m       4m

4.Wojciech Korszla          2,426 pkt                             10m      3m

5.Maek  Knap                 1,082 pkt                              7m       6m

6.Cezary Woźniak            1,020 pkt                              8m      5m

7.Andrzej Świrydenko       0,258 pkt                             11m      7m

 

08.07.2012 Spinningowe Mistrzostwa Koła  / Wisła - Kamień

1.Piotr Knap

  Andrzej Frankowski

  Marek Knap

  Mateusz Makaruk

  Henryk Ziętek

  Marcin Walesiak

Indywidualne Rzutowe Mistrzostwa Polski - Białystok 16-19.08.2012

Trójbój Spinningowy Juniorek

3. Natalia Makaruk (Lin-Czuby)

Gruntowy Memoriał Janusza Zimeckiego - Krzczeń 9.09.2012

1. Mateusz Makaruk

2. Tomasz Radziewicz

3. Marek Knap

4. Cezary Woźniak

5. Ewa Makaruk

6. Piotr Knap