Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki Zawodów 2016

Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Lin-Czuby Lublin - Zalew Zemborzycki 16.01.2016r.

1. Grzegorz Frąk        474 pkt.

2.Sławomir Grzesiak   303 pkt.

3. Artur Trąbka           255 pkt.

4. Sławomir Kasprzak 172 pkt.

5. Jacek Kuna               82 pkt.

6. Tomasz Buczek        14 pkt.

Artur Piotrowski, Leszek Markowski, Cezary Woźniak, Ryszard Kosowski, Andrzej Pawlik, Wojciech Malec, Maciej Kowalski, Wojciech Korszla, Robert Szypulski, Daniel Szypulski, Marcin Cękalski, Tomasz Rodziewicz - 0 pkt.

 

Podlodowy Puchar Prezesa Koła PZW Lin-Czuby Lublin - Firlej 30.01.2016r.

1. Sławomir Grzesiak      1434 pkt.

2. Jacek Kuna                 1356 pkt.

3. Grzegorz Frąk             763 pkt.

4. Sławomir Kasprzak      707 pkt.

5. Tomasz Buczek           504 pkt.

6. Wojciech Sidor             163 pkt.

  Artur Trąbka                      0 pkt.

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lin-Czuby  Dratów 23.04.2016r.

Seniorzy

1. Jacek Kuna                      5580 pkt.

2. Grzegorz Mirosław           4580 pkt.

3. Sławomir Kasprzak           3800 pkt.

4. Krzysztof Raczkowski       2320 pkt.

5. Grzegorz Frąk                  2300 pkt.

6. Tomasz Buczek                1860 pkt.

7. Grzegorz Grzegorzewski   1790 pkt.

    Daniel Szypulski 0 pkt.

Weterani

1. Ryszard Kosowski           2200 pkt.

2. Sławomir Grzesiak              50 pkt.

3. Kazimierz Piekos                 20 pkt.

4. Robert Szypulski                 20 pkt.

Leszek Markowski, Andrzej Kudrawiec, Wacław Popek 0 pkt.

Junior-Kobiety

1. Piotr Knap                        3100 pkt.

2. Paulina Knap                       560 pkt.

3. Karol Guziak                       405 pkt.

4. Klaudia Korszla                    205 pkt.

5. Mateusz Tanikowski            200 pkt.

 

Spławikowa Liga Kół OL o Puchar Prezesa SM "Czuby"   Bychawa 9-10.07.2016r.

Seniorzy

1. Krzysztof Tymicki         Świdnik WSK

2. Jan Sadowski                OSW Rogóżno

3. Mirosław Furman           Selekt Lublin

4. Jacek Kuna                     Lin Czuby

5. Tomasz Buczek             Lin Czuby

9. Grzegorz Mirosław         Lin Czuby

24. Maciej Baska                Lin Czuby I

26. Krzysztof Raczkowski   Lin Czuby I

27. Ryszard Kosowski         Lin Czuby I

Juniorzy

1. Mikołaj Sikora                  Leszcz Kock

2. Przemysław Kojtych        Barrakuda

3. Szymon Hunek                OSW Rogóżno

4. Piotr Knap                        Lin Czuby

5. Mateusz Jaremek             Świdnik WSK

Drużynowo

1. Lin Czuby

2. Świdnik WSK

3. OSW Rogóżno

4. Selekt Lublin

5. Leszcz Kock

6. Bychawa

7. Łuków Miasto

8. Lin Czuby I

 

Zawody Gruntowe Memoriał Janusza Zimeckiego   Zalew Zemborzycki 16.07.2016r.

1. Sławomir Grzesiak

2. Ryszard Kosowski

3. Jacek Samoszuk

 

Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW Lin-Czuby Konopnica 06.08.2016r.

1. Grzegorz Giza

2. Rafał Arent

3. Sławomir Grzesiak

 

Spławikowy Puchar Prezesa  Koła PZW Lin-Czuby Bystrzyca 05.11.2016r.

1. Grzegorz Mirosław      3700 pkt.

2. Leszek Markowski       1790 pkt.

3. Ryszard Kosowski       1290 pkt.

4. Andrzej Pawlik               270 pkt.

5. Szczepan Basiuk            150 pkt.

Artur Trąbka, Maciej Kowalski  0 pkt.