Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki Zawodów 2017

Podlodowy Puchar Prezesa Koła PZW " Lin-Czuby" Lublin - Budzyń/Kraśnik 14.01..2017r.

 

1. Tomasz Buczek        1250 pkt.

2. Andrzej Frankowski   1230 pkt. 

3. Grzegorz Banucha     1200 pkt.

(Rywalizowało 26 zawodników, każdy zapunktował)

 

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW "Lin-Czuby" Lublin - Firlej 21.01.2017 r.

 

1. Sławomir Kasprzak      1400 pkt.

2. Wojciech Sidor             1140 pkt. 

3. Jacek Kuna                     690 pkt.

4. Wojciech Korszla            600 pkt.

5. Grzegorz Frąk                360 pkt.

6. Artur Piotrowski              300 pkt.

7. Andrzej Frankowski         260 pkt.

8. Tomasz Buczek               240 pkt.

9. Sławomir Grzesiak           230 pkt.

10. Grzegorz Banucha           70 pkt. 

11. Ryszard Kosowski            60 pkt.

12. Leszek Markowski            50 pkt.

(Rywalizowało 20 zawodników, pozostali nie zostali sklasyfikowani)

 

I Feederowe Mistrzostwa Koła PZW "Lin-Czuby"Lublin - Puławy Osadnik 11.04.2017 r.

1. Grzegorz Mirosław                1950 pkt.

2. Andrzej Frankowski               1430 pkt.

3. Sławomir Grzesiak                  750 pkt.

4. Leszek Markowski                   430 pkt.

5. Marek Knap                             370 pkt.

6. Piotr Knap                                290 pkt.

7. Tomasz Buczek                       260 pkt.

8. Grzegorz Banucha                     90 pkt.

9. Zbigniew Okoń                           70 pkt.

10. Szczepan Basiuk                      10 pkt.

Mateusz Makaruk, Ewa Makaruk, Robert Szypulski, Tomasz Rodziewicz, Jacek Samoszuk i Artur Trąbka niesklasyfikowani

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW "Lin-Czuby"Lublin- Zalew Zemborzycki 6.05.2017 r.

Seniorzy

1. Jacek Kuna                   5520 pkt.

2. Grzegorz Mirosław        5130 pkt.

3. Paweł Gębała                3910 pkt.

4. Tomasz Buczek            3320 pkt.

5. Grzegorz Frąk              2430 pkt.

6. Grzegorz Banucha        1370 pkt.

7. Maciej Bąska                1220 pkt.

8. Krzysztof Raczkowski    660 pkt.

9. Jakub Kurczuk                610 pkt.

10. Cezary Woźniak           270 pkt.

 

Weterani

1. Ryszard Kosowski          1040 pkt.

2. Leszek Markowski            450 pkt.

3. Robert Szypulski               440 pkt.

4. Andrzej Kudrawiec            140 pkt.

Zbigniew Okoń, Szczepan Basiuk, Marek Bojarski, Andrzej Pawlik, Stanisław Furtak niesklasyfikowani

 

Junior/Kobieta

1. Mateusz Tanikowski           870 pkt.

2. Ewa Makaruk                     210 pkt.

 

 

Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW "Lin-Czuby"Lublin - Wisła (Puławy) 15.07.2017r.

1. Andrzej Frankowski 360 pkt.

2. Tomasz Grobelski     330 pkt.

3. Grzegorz Giza          210 pkt.

4. Piotr Giza                 210 pkt.

5. Paweł Giza               90 pkt.

Pozostali uczestnicy 0 pkt.

 

 

 

Puchar Prezesa Koła PZW Lin-Czuby / +Zawody o największą rybę 7.10.2017r. Zalew Zemborzycki 

1. Jacek Kuna             6140 pkt.

2. Grzegorz Banucha   2270 pkt.

3. Sławomir Grzesiak  1680 pkt.

4. Zdzisław Buczek     1450 pkt.

5. Grzegorz Mirosław  1410 pkt.

6. Cezary Woźniak        150 pkt.

Leszek Markowski, Zbigniew Okoń, Marek Knap 0 pkt.

Łowca największej ryby Sławomir Grzesiak ( leszcz - 670 pkt.)