Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Lin-Czuby Rogóżno 5.02.2012

Aktualności | 2012-04-08 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 5.02.2012 na zbiorniku Rogóźno odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła Lin-Czuby. Zwycięzcą został Jacek Kuna.Kolejne miejsca zajeli: 2 Sławomir Grzesiak 3 Krzysztof Terczyński 4 Andrzej Frankowski... więcej

Halowy Rzutowy Puchar Wiceprezesa Zarządu Okręgu ds. Sportu rozstrzygnięty

Aktualności | 2012-03-13 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 10.03.2012 Zarząd Koła PZW Lin-Czuby zorganizował Halowy Rzutowy Puchar Wiceprezesa ZO ds. sportu. Zawody zostały rozegrane w czterech kategoriach: - kadetów - juniorów - kobiet - seniorów Łączny wynik zawodnika stanowi suma osiągnięć punktowych w trzech konkurencjach: - spinningu sprawnościowego - spinningu celu - rzut do celu piłką tenisową Miejscem zawodów był Zespół Szkół nr.10 przy ul. Biedronki 13. Zawody sędziowali Andrzej Dolecki (sędzia główny), oraz Stanisław Tanikowski. Sędziowie punktowi to Henryk Knap i Roman Stopa, funkcję sekretarza ...... więcej

Zawody z udziałem naszych zawodników w sezonie podlodowym 2011/2012

Aktualności | 2012-03-10 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniach 11-12.02.2012 odbyły się nad jeziorem Rogóźno Podlodowe Mistrzostwa Okręgu.Wystartowało w nich 66 zawodników z 33 drużyn. Jacek Kuna uplasował się na 28 miejscu zaś Sławomir Grzesiak na 58. Drużynowo nasze koło zajeło 26 miejsce. W dniu 19.02.2012 roku, na Zalewie Zemborzyckim wędkarze naszego Okręgu spotkali się, aby zawalczyć o Podlodowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu. Do boju przystąpiło 71 zawodników z 21 kół. Jacek Kuna zajął 11 miejsce, Sławomir Grzesiak 22 a Andrzej Frankowski 39. Drużynowo zajeliśmy 7 miejsce. W dniu ...... więcej

Ostatni wyjazd sezonu -Wisła-Gołąb 2011.11.11

Aktualności | 2011-11-21 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Na miejsce ostatniego wyjazdu wybraliśmy miejscowość Gołąb nad Wisłą. Zwycięzcą zawodów został Piotr Stojański, który złowił miarowego sandacza i dwa okonie.... więcej

Zawody o największą rybę Wisła-Kamień 9.10.2011

Aktualności | 2011-10-11 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Dzień nad Wisłą przywitał nas niezwykłym porankiem, powoli podnoszące się mgły i wschodzące słońce tworzyły niezwykły spektakl. Ryby nie miały ochoty współpracować, zwłaszcza te większe. Koledzy łowili małe klenie i nieduże okonie. Największą rybą był 25 centymetrowy okoń złowiony przez Piotra Odziobę. Humory nam jednak dopisywały. Wyprawę nad Wisłę kończyliśmy przy pięknej, słonecznej pogodzie, siedząc przy ognisku piekąc kiełbaski. Pierwsze sześć miejsc kolejno: 1.Piotr Odzioba. 2.Grzegorz Michałkiewicz. 3.Robert Wojtysiak. 4.Daniel Krukowski. ...... więcej

Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Koła PZW Lin - Czuby Cicha Woda 23.07.2011r.

Aktualności | 2011-07-31 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Wyniki zawodów: 1.Sławomir Grzesiak 5430 pkt 2.Mateusz Makaruk 3350 pkt 3.Henryk Ziętek 2750 pkt 4.Piotr Knap(kadet)2170 pkt 5.Jacek Kuna 1970 pkt Pozostali uczestnicy:Andrzej Frankowski,Ewa Makaruk,Władysław Chmiel,Marek Fijałkowski , Kamil Chmiel iMarek Knap.... więcej

Spławikowe Zawody z okazji Dnia Dziecka o Puchar Prezesa S.M. "Czuby"- do lat 16 5.06.2011 Niedrzwica

Aktualności | 2011-06-06 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Zapraszam do obejrzenia galerii z zawodów zorganizowanych dla dzieci, w których uczestniczyło 40 zawodników i zawodniczek. Szczególne podziękowania należą się właścicielowi i gospodarzowi łowiska Cicha Woda, panu Wojciechowi Skowrońskiemu. To dzieki niemu mogliśmy miło spędzić czas i sprawnie zorganizować taką imprezę dla młodych adeptów wędkarstwa. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w NASZEJ GALERII.... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Seniorów 4.06.2011 Zalew Zemborzycki

Upalna pogoda towarzyszyła zawodom rozgrywanym nad Zalewem Zembrzyckim. Łowiono nieduże „dyżurne" leszczyki i pojedyncze płotki. Frekwencja spławikowych mistrzostw koła była wyjątkowo niska, wystartowało tylko 7 osób. Mistrzem koła w dyscyplinie spławikowej został Jacek Kuna uzyskując 2630pkt ,drugie miejsce zajął Piotr Odzioba 1740pkt , a na trzecim miejscu uplasował się Rafał Arent 1230pkt.... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Kadetów, Juniorów i Kobiet 8.05.2011

Aktualności | 2011-05-16 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Przy słonecznej i nieco wietrznej pogodzie na łowisku Cicha Woda rozegralismy Spławikowe Mistrzostwa Koła Kadetów, Juniorów i Kobiet. Łowiono wyłącznie płotki, niestety większe rybki zastrajkowały. Oto wyniki: Kobiety1.Natalia Makaruk 980 pkt.2.Klaudia Korszla 430 pkt.3.Helena Kamracka 80 pkt.4.Ewa Makaruk 0 pkt.Juniorzy1.Mateusz Makaruk 1310 pkt.2.Karol Guziak 740 pkt.3.Piotr Mitrus 40 pkt.Kadeci1.Dawid Barej 350 pkt.2.Dawid Laszkiewicz 270 pkt.3.Patryk Gaczkowski 160 pkt.... więcej