Zawody o Puchar Burmistrza Łobżenicy

Wyniki zawodów | 2009-11-10 | Publikujący: Koło ŁOBŻENICA

W zawodach o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łobżenica rozgrywanych na jeziorze Popówek 14 czerwca 2009 r. udział wzięło 13 zawodników ,w tym 5 juniorów. Pierwsze miejsce wśród seniorów zajął Kirschenstein Grzegorz , II miejsce Bartosz Jan a III miejsce Mrotek Cezary. Wśród juniorów I miejsce zajął Grzegorek Szymon , II – Mrotek Filip, III -Siuda Piotr a IV jedyna dziewczyna Płaczek Dominika. Zawodnicy zostali uhonorowani pucharami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta i Gminy p. Eugeniusza Cerlaka. Z wędkarskim ...... więcej

Zawody z okazji Dnia Dziecka 07 czerwca 2009

Dnia 07 czerwca 2009 r. na rzece Łobzonce odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka , w których pomimo niesprzyjającej pogody wzięło udział 14 zawodników w tym 3 dziewczyny. Najlepszym młodym wędkarzem został Filip Mrotek , II miejsce zajęła 5-letnia Ola Tadych a III miejsce zajął Daniel Ciepłuch. Dzięki pozyskaniu licznych i szczodrych sponsorów wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodycze , nagrody i najlepsi okolicznościowe dyplomy. Po zawodach zorganizowany został grill. Wszyscy wędkarze wyrazili chęć uczestnictwa z zawodach w przyszłym ...... więcej

Zawody o Puchar Prezesa Koła

W zawodach o Puchar Prezesa Koła w Łobżenicy, zorganizowanych na jeziorze Popówek mimo niesprzyjającej deszczowej aury wzięło udział 8 wędkarzy , w tym 3 juniorów. Rywalizację wśród seniorów wygrał Bartosz Jan wynikiem 4330 g , drugie miejsce zajął Piotr Andersohn – 2440 g , a trzecie Tomasz Siuda – 1845 g. Wśród juniorów I miejsce zajął Szymon Grzegorek – 0,706 g , II miejsce przypadło w udziale Piotrowi Siuda – 0,490 g , a III miejsce zajął Filip Mrotek wynikiem – 0,270 g. Prezes Koła Cezary ...... więcej

Zawody z Okazji Dnia Dziecka

Aktualności | 2009-06-01 | Publikujący: Koło ŁOBŻENICA

7czerwca o godzinie 14.00 odbędą się zawody wędkarskie zokazji Dnia Dziecka. Gwarantujemy udaną zabawę i dużo atrakcji. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! Do zobaczenia na zawodach - Marcin Głupczyński... więcej

Zawody o Mistrzostwo Koła w kategorii seniorów i juniorów

Aktualności | 2009-04-04 | Publikujący: Koło ŁOBŻENICA

26 kwietnia o godzinie 6.00 odbędą się zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła w kategorii seniorów i juniorów. Zawody rozgrywane na jeziorze Popówek będą dwu turowe. (2 x po 3 godziny z 1 godziną przerwą na posiłek).Wstęp 0 zł Wszystkich serdecznie zapraszam.Do zobaczenia na zawodach - Marcin Głupczyński... więcej