Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK 2020

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH KOŁA WĘDKARSKIEGO LSM FART NA 2020 ROK

 

 

1. Podlodowe Mistrzostwa Koła ,,LSM – FART'' (Senior + Junior )  styczeń

Organizatorzy : Chorąży , Trembaczowski, Baprawski                                                                           

Zbiornik : J. Firlej

Termin w zależności od pokrywy lodowej

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

2. Otwarte Zawody Podlodowe – Memoriał im. Profesora Suprynowicza  styczeń

Organizatorzy : Trembaczowski , Baprawski

Zbiornik : Zalew Zemborzycki 

Termin w zależności od pokrywy lodowej

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

3. Otwarte Zawody Pstrągowe – Memoriał im. Piotra Łapińskiego  

Organizatorzy : Garbacz , Kulesza                                                                        

Termin :  08.03 2020

Rzeka Bystra

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

4. Feederowe Mistrzostwa Koła ,,LSM – FART''  (Senior + Junior ) 

Organizatorzy : Zieliński , Filipek , Mącik

Termin : 22.03.2020

Zbiornik : Zalew Zemborzycki

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

5. Otwarte Zawody Pstrągowe – memoriał im. Henryka Kramka

Organizatorzy : Jóźwik , Mgłowski , Ożga

Termin : 04.04.2020

Rzeka Bystrzyca

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

6. Spinningowe Mistrzostwa Koła ,,LSM – FART'' (Senior + Junior )

Organizatorzy : Chorąży , Baprawski

Termin : 17.05.2020

Rzeka Wisła / zbiornik ( w zależności od stanu wody)

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

7. Spławikowe Mistrzostwa Koła ,,LSM – FART'' (Senior + Junior)

Organizatorzy : Zieliński , Filipek , Mącik   

Termin : 01.05.2020

Zbiornik : J. Krzczeń / Bychawa

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

8. Muchowe Mistrzostwa Koła LSM – FART (Senior + Junior)

Organizatorzy : Makowski , Jamielniak

Termin : 30 – 31.05.2020

Rzeka Bystrzyca / zbiornik Zakrzówek

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

 9IX Otwarte Zawody Spinningowe Społeczności ZalewZemborzycki.com

Organizator : Wojteczko , Grobelski

Termin : 07.06.2020

Zbiornik : Zalew Zemborzycki 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

10. Karpiowe Mistrzostwa Koła

Organizator : Markowski , Lisek

Termin : 28.06.2020 (niedziela)

Zbiornik : Żółkiewka / Mełgiew

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

11. Otwarte Zawody Muchowe – Memoriał im. Krzysztofa Wąsika z cyklu GPX

Organizator : Jamielniak , Makowski

 Termin : 18 – 19 .07.2020

Rzeka San / zbiornik Myczkowce

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

12. Otwarte Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa  Koła ,, LSM - FART''

Organizatorzy : Prezesi Koła ( Chorąży , Jamielniak , Zieliński )

Termin : 02.08.2020

Zbiornik do ustalenia

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

13. Nocne Otwarte Zawody Gruntowe

Organizatorzy : Mącik , Filipek , Zieliński

Termin : 08 – 09.08.2020

Zbiornik : Zalew Zemborzycki

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

14. Otwarte Zawody Spinningowe Puchar Jeziora Wytyckie

Organizatorzy : Wojteczko , Korolczuk

Termin : 20.09.2020

Zbiornik J. Wytyckie

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

15. Otwarte Zawody Matchowe

Organizatorzy : Kowalczyk , Borowski + 4

Termin : 11.10.2020

Zbiornik : Zalew Zemborzycki

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

16. X Otwarte Zawody Spinningowe Społeczności ZalewZemborzycki.com 

Organizator : Wojteczko , Grobelski

Termin : 18.10.2020

Zbiornik : Zalew Zemborzycki

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

17 .Nocne Zawody Gruntowe – Miętus 2020

Organizator ; Trembaczowski

Termin : 14 – 15.11.2020

Rzeka : do ustalenia