Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Młodzi wędkarze dali popis!

Aktualności | 2019-09-05 | Publikujący: Lubań "Miasto"

Zawodnicy z Koła PZW Lubań Miasto zdominowali rywalizację podczas Eliminacji do IV Memoriału im. Stanisława Wolickiego. Młodzi wędkarze byli górą we wszystkich czterech kategoriach!

W imprezie, która odbyła się 1 września nad stawem Uniegoszcz przy ulicy Sosnowej wystartowali najlepsi młodzi wędkarze reprezentujący koła z całego okręgu jeleniogórskiego. Klasę pokazali reprezentanci gospodarzy, którzy nie dali konkurencji żadnych szans.

W kategorii U-12 triumfował Kacper Kiełbik, w kategorii U-14 Dominik Winiarski, w U-16 Damian Walaszczyk, a w U-16+ Gabriel Wolski.

- Osiągnięte wyniki to dla całego zarządu naszego koła ogromna satysfakcja i mobilizacja do dalszego działania - cieszył się Mieczysław Zając, wiceprezes koła ds. sportu i młodzieży oraz jednocześnie instruktor szkółki wędkarskiej, która działa przy PZW Lubań „Miasto”.

Warto dodać, że dla Kacpra oraz Dominika był to pierwszy start w zawodach o tak poważnej randze. Dotychczas uczestniczyli jedynie w zajęciach szkółki wędkarskiej, która z powodzeniem funkcjonuje od kilku lat. - Osiągnięte przez wyniki to konkretny dowód, że nasza praca idzie w dobrym kierunku - podkreśla Mieczysław Zając.

Teraz przed lubańską drużyną start w ogólnopolskich zawodach. IV Memoriał im. Stanisława Wolickiego odbędzie się 7 września w Warszawie nad Kanałem Żerańskim. Życzymy powodzenia!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.