Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wydarzenia:

Komunikat Nr 4. 

                                                                Piknik  Wędkarsko -Ekologiczny

        W dniu 7 czerwca 2009 roku nad stawem w parku w Lubartowie organizujemy imprezę dla dzieci szkolnych z podstawówek i gimnazji jako kontynuację Dnia dziecka. W imprezie tej dla młodzieży szkolnej zorganizujemy 2-godzinne zawody wędkarskie a następnie odbędą się konkursy wiedzy ekologicznej dla wszystkich chętnych dzieci. Dla zwyciężców tych imprez wręczone zostaną puchary i nagrody zaś pozostali otrzymają okolicznościowe upominki. Prosimy  o obecność rodzica jako opiekuna dla młodzieży z podstawówek a gimnazjaliść winni dostarczyć pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach. Wymagana jest siatka na ryby gdyż zawody rozegranę zostaną o "żywą rybę.        Na powyższe zapraszają: 1. Urząd Miasta w Lubartowie, 2. Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej w Lubartowie, 3 . Koło PZW Lubartów-Miasto, 4. Koło PZW Lubartów Staw, 5. Koło PZW Huta Szkła.

         Piknik rozpoczynamy o godzinie 8.


Komunikat Nr 3.                                       Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła                                           W dniu 17 maja 2009 roku na rzece Tyśmienica obok miejscowości Tchórzew rozegrano zawody w wędkarstwie spławikowym o Mistrzostwo Koła w roku 2009. Początkowo warunki pogodowe były niesprzyjające zarówno dla biorących w zawodach udział zawodników jak też i ryb które ignorowały przynęty oferowane przez tych pierwszych. W końcówce warunki polepszyły się i rybki umożliwiły obsłudze zawodów ustalenie kolejności zajętych lokat. Zwyciężył w tych trudnych warunkach Kol. Karol Kwiatek. Za nim uplasowali się Kol. Kol. Jerzy Zydek , Darek Błaszczyk.

 


 

Komunikat Nr 5                                    Zawody spiningowe o Mistrzostwo Koła na rok 2009

  W dniu 14 czerwca 2009 roku Zarząd Koła Lubartów-Miasto organizuje zawody w wędkarstwie spiningowym o Mistrzostwo Koła na rok 2009. Rozegrane zostaną na rzece Tyśmienica obok miejscowości Wola Skromowska. Wyjazd uczestników imprezy o godzinie 5,00 z placu przy pawilonie JUBILAT transportem zorganizowanym przez ZK. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej imprezie.

 

 


 

 

Komunikat Nr 6.                                  Sprzątanie nabrzeży rzeki Wieprz.     

      W dniu 18 października 2009 r. większość członków Zarządu Koła wraz z nielicznymi szeregowymi członkami Koła przeprowadziła akcję sprzętania brzegów Wieprza na odcinku od "Kładki" do mostu kolejowego obok Chlewisk. W wyszukiwaniu śmieci  nie tylko wędkarskich przeszkadzał miejscami śnieg, ale młodzieńczy zapał doprowadził do zapełnienia ośmiu worów śmieci zebranych podczas akcji. Kiełbaski z ogniska osłodziły poniesione trudy uczestnikom  akcji.