Komunikaty zobacz archiwum

Wyniki zawodów nocnych Firlej 16-17.06.2018r.

Komunikaty | 2018-06-29 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

W sobotę o godzinie 18.00 zostały rozegrane zawody nocne typu Open zaliczane do Grand - Prix naszego koła w miejscowości Firlej, a zokończyły się o godzinie 6.00 rano następnego dnia. W zawodach brało udział dziewięciu zawodników z naszego koła. I MIEJSCE zdobyły Grzyb Jacek II MIEJSCE zdobył Miąc Radosła III MIEJSCE zdobył Błaszczyk Dariusz Po zakończonych zawodach zostały wręczone puchary,medale orac dyplom i jak zawsze wspólne pieczenie kiełasek.... więcej

UWAGA WĘDKARZE ZAWODY NOCNE 16-17.06.2018r FIRLEJ " Okolice Gęsiej Plaży"

Komunikaty | 2018-06-14 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

Zarząd Koła Lubartów - Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy z naszego Koła na zawody nocne, które odbędą się 16-17.06.2018r. na jeziorze Firlej (Okolice Gęsiej Plaży). zbiórka zawodników godzina 16.00 wpisowe 15zł dojazd na zawody w zakresie własnym zapisy godzina 16.15 start zawodów godzina 18.00 zakończenie zawodów godzina 6.00 6.20 -6.40 praca komisji sędziowskiej 7.00 wręczenie pucharów, medali i dyplomów 7.15 wspólne grilowanie Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego udziału w ...... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!! Sprzątanie nabrzeży rzeki Wieprz SOBOTA 09.06.2018r.

Komunikaty | 2018-06-06 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

Zarząd Koła Lubartów Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy do wspólnego udziału w sprzątaniu nabrzeży rzeki Wieprz w sobotę dnia 09.06.2018r. Spotykamy się o godzinie 10.00 standardowo tzw. Kładka "DREWNIANY MOST". ZAPRASZAMY !!!!! ... więcej

Wyniki zawodów spinningowych Wola Skromowska/Tyśmienica "Maćkowy Dół" 03.06.2018r.

W niedziele 03.06.2018r. zostały rozegrany zawody spinningowe TYPU OPEN w miejscowości Wola Skromowska/ Tyśmienica " Maćkowy Dół". Zawody rozpoczeły się o godzinie 6.00 i zakończyły o godzinie 10.00. Zwycięzcą zawodów spinningowych tego dnia został Dariusz Błaszczy z wynikiem 2 Boleni i jednego Okonia i wagą 2864, zaraz za nim na drugim miejscu uplasował się Michał Ostrowski ,a trzecie miejsce tego dnia na podjum zajął Tomasz Oniszko. Po wręczeniu pucharów,medali oraz dyplomów, rozpoczeliśmy wspólne grillowanie. Za przybycie na zawody ...... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!!ZAWODY SPINNINGOWE TYPU OPEN ZALICZANE DO GRAND - PRIX KOŁA WOLA SKROMOWSKA (MAĆKOWY DÓŁ) 03.06.2018r

Komunikaty | 2018-05-28 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

ZAWODY SPINNINGOWE TYPU OPEN ZALICZANE DO GRAND - PRIX KOŁA WOLA SKROMOWSKA (MAĆKOWY DÓŁ) 03.06.2018r. zbiórka zawodników Wola Skromowska ( Maćkowy Dół) godzina 5.00 czas trwania zawodów godzina 6.00 - 11.00 wpisowe 15zł dojazd na zawody we własnym zakresie Po uroczystym wręczeniu nagród wspólne grilowanie kiełbasek. Zarząd koła Lubartów - Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy do udziału w zawodach. ... więcej

Wyniki zawodów spinningowych Firlej 01.05.2018r.

Komunikaty | 2018-05-24 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

1 maja 2018r. zostały rozegrane zawody spinningowe na jeziorze Firlej zaliczane do Grand - Prix Koła Lubartów - Miasto. Tego dnia pogoda była wyśmienita ciepło i słonecznie, co też można powiedzieć, że i tego dnia ryba polubiła wędkarzy. Na wszystkich startujących zawodników, każdy złowił rybę liczyła się tylko waga. Rywalizacja między startującymi zawodnikami była niesamowita, każdy do ostatniej sekundy trawania zawodów walczył aby zająć miejsce na podium, niektórym zawodnikom zabrakło paru gram do zdobycia pucharu. Po czterogodzinnej ...... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!! ZAWODY SPINNINGOWE FIRLEJ 01.05.2018r.

Zarząd Koła Lubartów - Miasto zaprasza na zawody spinningowe zaliczane do Grand -Prix naszego Koła, które odbędą się 01.05.2018r. na jezoiorze Firlej. wyjazd godzina 5.30 z pod pawilonu "Jubilat" czas trawnia zawodów godzina 7.00 - 11.00 11.15 -11.30 czas pracy komisji sędziowskiej godzina 11.45 wręczenie pucharów,medali oraz dyplomów wspólne grilowanie Wszystkich chętnych Kolegów wędkarzy z naszego Koła zapraszamy na pierwsze w tym roku zawody spinningowe .... więcej

Wyniki zawodów spławikowych Kock rz. Tyśmienica

W niedzielę 29 kwietnia 2018r. zostały rozegrane zawody spławikowe zaliczane do Grand-Prix naszego Koła w miejscowości Kock rzeka Tyśmienica. W zawodach brało udział osmiu zawodników. Po czterogodzinnej rywalizacji wędkarskiej: I miejsce zdobył Tomasz Oniszko II miejsce zdobył Sławomir Bronisz III miejsce zdobył Jacek Grzyb Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów,medali oraz dyplomów rozpoczeliśmy wspólne grilowaie. ... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!! ZAWODY SPŁAWIKOWE 29.KWIETNIA 2018r. TYŚMIENICA - KOCK.

Komunikaty | 2018-04-26 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

Zarząd Koła Lubartów - Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy z naszego Koła na zawody spławikowe, które odbędą sie 29 kwietnia 2018r. w miejscowości Kock rz. Tyśmienica. Zawody zaliczane są do Grand - Prix naszego Koła. wyjazd z pod pawilonu " Jubilat" o godzinie 4.40 czas trwania zawodów godzina 7.00 - 11.00 godzina 11.20 - 11.40 czas trwania komisji sędziowskiej godzina 12.00 wręczenie pucharów,medali oraz dyplomów godzina 12.15 wspólne biesiadowanie przy okrągły grillu Wszystkich chętnych wędkarzy z naszego Koła ...... więcej

Wyniki zawodów FEEDER Firlej 14.04.2018r.

Komunikaty | 2018-04-22 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

W sobotę dnia 14.04.2018r. zostały rozegrane pierwsze zawody FEEDEROWE w naszym Kole. I Miejsce zajął Kolega Dariusz Błaszczy II Miejsce zajął Kolega Jacek Grzyb III Miejsce zajął Kolega Tomasz Oniszko Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów, dyplomów oraz medali udaliśmy się na wspólne grilowanie kiełbasek i innych przepysznych smakołyków.... więcej