Komunikaty zobacz archiwum

UWAGA WĘDKARZE !!! ZAWODY SPŁAWIKOWE 29.KWIETNIA 2018r. TYŚMIENICA - KOCK.

Komunikaty | 2018-04-22 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

Zarząd Koła Lubartów - Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy z naszego Koła na zawody spławikowe, które odbędą sie 29 kwietnia 2018r. w miejscowości Kock rz. Tyśmienica. Zawody zaliczane są do Grand - Prix naszego Koła. wyjazd z pod pawilonu " Jubilat" o godzinie 5.30 czas trwania zawodów godzina 7.00 - 11.00 godzina 11.20 - 11.40 czas trwania komisji sędziowskiej godzina 12.00 wręczenie pucharów,medali oraz dyplomów godzina 12.15 wspólne biesiadowanie przy okrągły grillu Wszystkich chętnych wędkarzy z naszego Koła ...... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!! ZAWODY SPINNINGOWE FIRLEJ 01.05.2018r.

Zarząd Koła Lubartów - Miasto zaprasza na zawody spinningowe zaliczane do Grand -Prix naszego Koła, które odbędą się 01.05.2018r. na jezoiorze Firlej. wyjazd godzina 4.40 z pod pawilonu "Jubilat" czas trawnia zawodów godzina 7.00 - 11.00 11.15 -11.30 czas pracy komisji sędziowskiej godzina 11.45 wręczenie pucharów,medali oraz dyplomów wspólne grilowanie Wszystkich chętnych Kolegów wędkarzy z naszego Koła zapraszamy na pierwsz w tym roku zawody spinningowe .... więcej

Wyniki zawodów FEEDER Firlej 14.04.2018r.

W sobotę dnia 14.04.2018r. zostały rozegrane pierwsze zawody FEEDEROWE w naszym Kole. I Miejsce zajął Kolega Dariusz Błaszczy II Miejsce zajął Kolega Jacek Grzyb III Miejsce zajął Kolega Tomasz Oniszko Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów, dyplomów oraz medali udaliśmy się na wspólne grilowanie kiełbasek i innych przepysznych smakołyków.... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!! ZAWODY FEEDER FIRLEJ 14.04.2018r. Miejsce rozegranych zawodów GOSIR.

UWAGA WĘDKARZE ZAWODY FEEDER FIRLEJ 14.04.2018r.(SOBOTA)!!! Wyjazd godzina 5.00 z pod pawilonu Jubilat Zapisy godzina 5.20 Czas trwania zawodów godzina 7.00 - 11.00 Czas pracy komisji sędziowskiej godzina 11.20 -11.45 Wręczenie pucharów, medali oraz dyplomów godzina 12.00 oraz wspólne grilowanie kiełbasek. Zapraszamy wszystkich chętnych Kolegów wędkarzy z naszego Koła do udziału w zawodach. PAMIĘTAJCIE SOBOTA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GOSIR FIRLEJ REGULAMIN POŁOWU FEEDER: Najważniejsze zapisy Regulaminu zawodów ...... więcej

Pierwsze sprzątanie nabrzeży rzeki wieprz zaliczone

Komunikaty | 2018-04-06 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

W sobotę 24.04.2018r. Zarząd Koła Lubartów- Miasto przeprowadził akcję sprzątania nabrzeży rzeki Wieprz w Lubartowie na odcinku stargo "drewnianego mostu" do mostu w okolicach Chlewiski oraz nowej altany. W akcji sprzątania brał udzial cały Zarząd z naszego Koła i po kilku godzinnej akcji zebraliśmy sześć worków 120 litrowych różnych śmieci. Worki z różnymi odpadami (papier,szkło,plastik itp.), które były zebrane do worków zostały pozostawione przy nowej altanie położonej niedaleko plaży tak jak wstępnie umówiliśmy ...... więcej

Sprzątanie nabrzeży rzeki Wieprz Sobota 24.03.2018r.

Komunikaty | 2018-03-20 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

Jak co roku Nasze Koło organizuje sprzątanie nabrzeży rzeki Wieprz na wysokości miasta Lubartów. Koło zobowiązuje się zorganizować dla uczestników potrzebne worki i rękawice. Zbiórka o godzinie 10.00 pod mostem na rzece wieprz "Drewniak" Na koniec przewidziane jest ognisko z kiełbaskami. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!... więcej

Wyniki zawodów podlodowych Firlej 11.03.2018r.

W niedzielę 11.03.2018r. zostały rozegrane zawody podlodowe TYPU OPEN zaliczane do GRAND - PRIX naszego koła. W zawodach brało udział 5 zawodników. Zawody rozopczęły się o godzinie 7.00 i trwady do godziny 10.00. I miejsce Oniszko Tomasz II miejsce Ostrowski Michał III miejsce Dawid IV miejsce Miąc Radosław V miejsce Cur Łukasz Po oficjalnym wręczeniu pucharów, medali i dyplomów wspólnie rozpoczęliśmy grilowanie przepysznych szaszłyków oraz kiełbasek. ... więcej

UWAGA WĘDKARZE!!! ZAWODY PODLODOWE TYPU OPEN 11.03.2018r. FIRLEJ " GĘSIA PLAŻA"

Komunikaty | 2018-03-07 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

UWAGA WĘDKARZE!!! Zarząd Koła PZW Lubartów – Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy na zawody podlodowe TYPU OPEN zaliczane do GRAND – PRIX naszego koła, które odbędą się dnia 11.03.2018r. na jeziorze Firlej: zbiórka zawodników jezioro Firlej „ GĘSIA PLAŻA” godzina 6.30 start godzina 7.00/stop 10.00 wpisowe 15zł Po zakończonych zawodach wręczenie pucharów, medali i dyplomów oraz wspólne pieczenie kiełbasek. Wszystkich serdeczne zapraszamy……… ... więcej

ZAWODY PODLODOWE KRZCZEŃ JUŻ ZA NAMI.......................

Zawody podlodowe Krzczeń. Dnia 25.02.2018r. zostały rozegrane zawody wędkarskie podlodowe zaliczane do GRAND - PRIX naszego koła w miejscowości Krzczeń. W zawodach brało udział pięciu zawodniku. I miejsce z wynikiem 2950 punktów zdobył Ostrowski Michał II miejsce z wynikiem 1174 punkty zdobył Wierzchom Grzegorz III miejsce z wynikiem 900 punktów zdobył Oniszko Tomasz IV miejsce z wynikiem 194 punkty zdobył Grzyb Jacek V miejsce z wynikiem 180 punktów zdobył Cur Łukasz Po wręczeniu pucharów, medali oraz dyplomów i drobnych ...... więcej

UWAGA WĘDKARZE !!! ZAWODY PODLODOWE KRZCZEŃ 25.02.2018r.

Komunikaty | 2018-03-06 | Publikujący: Koło PZW Lubartów Miasto

UWAGA WĘDKARZE !!! Zarząd Koła Lubartów - Miasto zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy z naszego koła do udziału w zawodach podlodowych zaliczanych do GRAND - PRIX, które odbędą się na jeziorze Krzczeń w niedzielę dnia 25.02.2018r: zbiórka zawodników godzina 5.30 Lubartów/ Dom Handlowy "JUBILAT". czas trwania zawodów godzina 7.00 -10.00. Po zakończonych zawodach wręczenie nagród i wspólne pieczenie kiełbasek. WSZYSTKICH SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!... więcej