Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podlodowe Zawody Koła Lubin Miasto "Zimowa Płoć Kunic" - wyniki

Zawody podlodowe wyniki

Wyniki podlodowych zawodów koła Lubin Miasto "Zimowa Płoć Kunic": WYNIKI

Relacja zdjęciowa z zawodów: GALERIA

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (10)

 • Hanysz Mariusz Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  asterix108

  Ja to wszystko rozumiem, ale nie ma co się czepiać ludzi za to, że nie chcą zabijać ryb w myśl bezsensownych przepisów, których nie jesteśmy w stanie zmienić niestety. Nie afiszuję się poprostu chcę pokazać, że do pisania swoich poglądów nie muszę ukrywać się za jakimś nic nie znaczącym nickiem.

 • ww10 Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Kolego Mariuszu, niema się co afiszować z takimi zaproszeniami, bo to niczemu dobremu nie służy. Mamy rok wyborczy, spotykamy się na walnych zgromadzeniach, wybieramy delegatów na zjazd okręgowy, korzystajmy z tego!. Jeżeli macie Koledzy jakieś pomysły, nie tylko w sprawach zawodów, ale we wszystkich dziedzinach działalności związkowej, to składajcie na swoich zebraniach różnego rodzaju wnioski do Zarządu Okręgu, do Kapitanatu Sportowego Okręgu, do Zarządu Głównego, do Głównego Kapitanatu Sportowego. Do tego macie zagwarantowane prawo, zapisane w Statucie PZW. Każdy wniosek zatwierdzony na zgromadzeniu koła, władze Okręgu muszą przyjąć i rozpatrzyć. Im więcej różnych wniosków będzie poskładanych, tym lepiej dla nas. Nie mogą wszystkich odrzucać, część zawsze będzie realizowana. Oczywiście muszą to być wnioski naprawdę przemyślane, nie typu ja chcę bo chcę, ale podparte konkretnymi argumentami. To Koledzy naprawdę skutkuje.

 • Hanysz Mariusz Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 3 + / -

  asterix108

  Wpadka czy nie, bardzo dobrze, że robią to w taki sposób. Nazywam się Mariusz Hanysz i organizuję zawody w kole PZW Prochowice i my też na lodzie trzymamy ryby we wiaderkach, jak ktoś chce karać to śmiało zapraszam.

 • grzesio Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  jak ja pisze takie bzdury to bądź łaskaw napisać co okręg okręg wymyślił mądrego na temat zawodów w tym roku.

 • nudzio Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • ww10 Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Czyli kolejna wpadka Kapitanatu. Chyba najwyższy czas aby te " leśne ludki " z Kapitanatu dały sobie spokuj z dalszą działalnością. Za dużo tych bzdurnych wymysłów, które wynikają z braku wiedzy o przepisach jak i podstawowej wiedzy o zawodach wędkarskich.

 • grzesio Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Wszystkie.

 • ww10 Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Ale chyba nie podlodowe. Bo jeżeli je również wzięli pod uwagę, to gratulacje za bezmyślność panów z Kapitanatu Okręgowego.

 • grzesio Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  bo okręg nakazał w tym roku organizację zawodów na żywej rybie

 • ww10 Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Dlaczego koledzy z koła Lubin Miasto, na zawodach podlodowych, przechowują złowione ryby w wiaderkach z wodą?! Przecież łamiecie RAPR - pkt.3.5 rozdział IV ! Ponieważ na lodzie nie można spełnić tego zapisu, złowione ryby należy uśmiercić, tak jak to mówi pkt.5.4 rozdział 5, lub natychmiast po złowieniu wypuścić z powrotem do wody. Jeżeli chcecie organizować zawody podlodowe na żywej rybie, to musicie to robić podobnie jak na zawodach spinningowych, czyli miarka ,fotka i woda, albo sędzia musi rybkę zmieżyć lub zważyć bezpośrednio po złowieniu i ją wypuścić, co organizacyjnie jest raczej nie do przeskoczenia. W tej chwili na podstawie zdjęć zamieszczonych na stronach PZW, jakiś nadgorliwy działacz lub strażnik, może wobec organizatora zawodów, złożyć do Rzecznika Dyscyplinarnego Okręgu zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia.