Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Sponsorzy

 

leclerc.png

 

,,E.LECLERC LUBLIN ULICA ZANA SPONSORUJE DZIECI I MŁODZIEŻ POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO"

 

W piątek w godzinach porannych podpisywałem wraz z Prezesem Jerzym Leusem umowę, na sponsoring, naszych najmłodszych wędkarzy, w sprzęt wędkarski od firmy E.Leclerc Lublin ulica Zana. Umowa Podpisana wspólnie z Panią Dyrektor do spraw handlowych przyniosła nam wiele satysfakcji, a dzieciakom ćwierć palety wędek, kołowrotków, zestawów spławikowych i masę drobnego sprzętu wędkarskiego, które zasilą szkółki wędkarskie oraz pulę nagród, gdy już spokojnie będziemy mogli, spotykać się nad wodą.

Bardzo istotną rolę odgrywa sponsoring i obopólne korzyści płynące dla obu stron. Naszym obowiązkiem jest reklamować danego sponsora w zamian za darowane dobra. Tak też czynimy i jeszcze raz dziękujemy firmie E.Leclerc Lublin z ulicy Zana, za gorące serce, ciepłe przyjęcie i masę drobiazgów, które ucieszą nasz narybek wędkarski.

 

v-ce Prezes d/s młodzieży

Dariusz Ciechański

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin