Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2020 - Okręg PZW w Jeleniej Górze

 • Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW Nadnoteckiego w Pile. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2020 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100,00 zł

 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Elblągu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2020 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości:

  Dopłata na wody górskie i nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Kaliszu wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Kaliszu: 90,00 zł

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2020 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100,00 zł

 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Legnicy. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2020 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości:

  Dopłata na wody górskie i nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł, dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: 80,00 zł.

 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Słupsku. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Dla członków Okręgu PZW w Szczecinie wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 75,00 zł - składka pełna ulgowa dotyczy wędkowania na wszystkich wodach z brzegu i ze środków pływających (w przypadku wód dopuszczonych do amatorskiego połowu ryb ze środków pływających). Członkowie Okręgu PZW w Szczecinie odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami są zwolnieni z wnoszenia składek na zagospodarowanie i ochronę wód Okręgu PZW w Jeleniej Górze.

  Dopłata na wody nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Szczecinie: 75,00 zł – składka niepełna ulgowa nizinna (na wody nizinne – na dwie wędki lub spinning – z brzegu);, wody górskie i nizinne: 93,00 zł – składka niepełna ulgowa górska (wody krainy pstrąga i lipienia – na dwie wędki lub spinning z brzegu, obejmuje także wody nizinne); 20,00 zł – składka pełna dla odznaczonych złotą odznaką z wieńcami – wody nizinne i wody krainy pstrąga i lipienia (na dwie wędki lub spinning + łódź i trolling).

 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Wałbrzychu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne. Obowiązuje posiadanie aktualnych składek członkowskich w macierzystym Okręgu. Obowiązuje limit zezwoleń: 20 sztuk. Zezwolenia do pobrania wyłącznie w biurze ZO.
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Zielonej Górze. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW we Wrocławiu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii