Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2020 - Okręg PZW w Rzeszowie

INFORMACJA OGÓLNA


 porozumienia na rok 2019 r. !!!

 

Polski Związek Wędkarski Okręg w Rzeszowie informuje, że na rok 2019 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Okręgiem PZW w Rzeszowie, a Okręgiem PZW w Krosnie.

 

W ramach porozumienia między Okręgami zostają udostępnione na zasadzie wzajemności

bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat następujące nizinne odcinki wód Okręgu PZW w Krosnie:

 

 

1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki Nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica).

2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki).

 

Aby móc skorzystać z w/w porozumienia wymagane jest opłacenie składki członkowskiej i okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na rok 2019 w macierzystym Kole PZW Okręg w Rzeszowie.

 

Obowiązuje zezwolenie na amatorski połów ryb wędką wraz z rejestrem połowów i hologramem wydawane przez Okręg uprawniony do rybactwa.

 

 

 

 


  • Okręg PZW w Krośnie - porozumienie na wody nizinne

    Polski Związek Wędkarski Okręg w Rzeszowie informuje, że na rok 2020 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Okręgiem PZW w Rzeszowie, a Okręgiem PZW w Krośnie. W ramach porozumienia między Okręgami dla członków Okręgu PZW w Rzeszowie zostają udostępnione na zasadzie wzajemności bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat n/w nizinne odcinki rzeki Wisłok i Wisłoka: 1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica). 2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki). Aby móc skorzystać z w/w porozumienia wymagane jest opłacenie składki członkowskiej i okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na rok 2020 w macierzystym Kole PZW Okręg w Rzeszowie. Obowiązuje zezwolenie na amatorski połów ryb wędką wraz z rejestrem połowów i hologramem wydawane przez Okręg PZW uprawniony do rybactwa.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii