Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2020 - Okręg PZW w Tarnowie

INFORMACJA OGÓLNA


POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW KRAKÓW

ZASADY: 
- Okręg PZW Kraków udostępnia bezpłatnie Obwód Rybacki numer 3 rzeki Wisła od korony mostu Dąbie do ujścia rzeki Raby, dot. tylko członków umawiających się Okręgów. 

POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW TARNOBRZEG

ZASADY:
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę Okręgu PZW Tarnobrzeg na wszystkie wody ogólnie dostępne nizinne i górskie po wniesieniu składki ulgowej  w wysokości 75 zł.
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę dodatkową w wysokości 40 zł na odcinek rzeki Wisły – obwód rybacki Nr 6 od ujścia rzeki Wisłoki do mostu drogowego w Nagnajowie oraz Kanał Elektrowni Połaniec.
- Członkowie umawiających się Okręgów, odznaczeni odznaką PZW srebną, złota i złota z wieńcami mają prawo do wędkowania w w/w wodach po wniesieniu składek w macierzystm okręgu.

Porozumienie z Okręg PZW Nowy Sącz zasady :

Porozumienie Tarnów - Nowy Sącz uprawnia dod dokonywania amatorskiego połowu ryb na części obwodu rybackiego rzeki Duanjec
nr 5 dla wędkarzy z Okręgu PZW Tarnów tj. od zapory w m. Rożnów do mostu wiszącego w m. Tropie i części Obwodu Rybackiego nr 6 dla wędkarzy z Okręgu PZW Nowy tj. od m. Tropie do zapory w Czchowie oraz rzeka Łososina do wysokości potoku Białka. Dla Członków Okręgu Tarnów i Okręgu Nowy Sącz obowiązuje dodatkowe zezwolenie za 25 zł .

 

 


Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii