Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu na Rogóżnie!!!

Komunikaty | 2009-01-26 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W związku z licznymi telefonami dotyczącymi stanu drogi dojazdowej do jeziora Maśluchowskiego, Prezydium Zarządu Okręgu podjęło uchwałę o zmianie miejsca odbywania Podlodowych Mistrzostw Okręgu. Zgodnie z poczynionymi ustaleniami zostaną one rozegrane na łowisku licencyjnym Rogóżno.

Zbiórka zawodników zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami o godzinie 8.00 w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóżnie. Jednocześnie przypominamy, że w dniu jutrzejszym to jest 27 stycznia, mija termin zgłoszenia zawodników do zawodów. Podczas zgłoszeń pracownicy biura ZO będą informowali o zmianie miejsca odbywania zawodów, oraz telefonicznie powiadomią wszystkie koła, które zgłoszenia już dokonały o zaistniałej zmianie.

Harmonogram w obu turach zawodów bez zmian.

Kapitanat sportowy przeprasza wszystkich zawodników za poczynione zmiany i ma nadzieję, że więcej do nich nie dojdzie. Pomimo dodatnich temperatur w dzień, temperatura w nocy spada poniżej zera. Pokrywa lodowa obecnie na jeziorze Rogóżno wynosi około 20 cm. Jest więc nadzieja, że nie zmniejszy się do dnia odbycia zawodów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • paul731 Data dodania: 12 lat temu Oceń: 1 + / -

    zamilkli....

  • paul731 Data dodania: 12 lat temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin