Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Od Nowego Roku, zmiana administratora okręgowej strony internetowej

Aktualności | 2018-01-08 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

11 października 2017 roku, minęło 12 lat od utworzenia podczas XXVIII Krajowego Zjazdu Delegatów PZW, naszej okręgowej strony internetowej w portalu PZW. Miałem przyjemność, jako jeden z pierwszych w Polsce po kilkunastominutowym instruktażu przejąć moderowanie tej strony a jednocześnie dostałem zielone światło do tworzenia struktur portalu na poziomie kół. Jeszcze w 2010 roku, wszystkie koła otrzymały swoje prezentacje. Nie wszystkie koła podjęły pracę, ale i tak sposób na rozpropagowanie idei tworzenia strony internetowej kół, jako kroniki aktualnych wydarzeń, komunikatora, pomocnika w codziennej działalności a jednocześnie pełnej wizualizacji pracy koła i Okręgu było docenione przez kolegów administratorów z innych okręgów, biorących wzorce z naszej aktywności. Stworzyliśmy coś, czego nie doświadczaliśmy do tej pory. Czego nie mieliśmy sposobności nauczyć się podczas naszej edukacji szkolnej. Tym bardziej czuję się usatysfakcjonowany, że stronę, którą administrowałem przez te 12 lat odwiedziło 3 337 000 internautów a jednocześnie członków PZW. To jest około 278 000 wejść rocznie. Gdyby zliczyć wszystkie wejścia na strony internetowe kół to wynik ten należałoby jeszcze kilkukrotnie zwiększyć. To jest potężny przekaz informacji, którego nie zastąpią żadne przekazy pisemne, spotkania, zebrania, instruktaże. To udało się nam, administratorom strony okręgowej i sześćdziesięciu kilku stron internetowych kół. Za to chciałbym Wam, jako administratorom tych stron serdecznie podziękować. Czy wszystko udało nam się zrobić? Zapewne nie. Wszystko co nowe, tworzy się w bólach. Po latach, gdy spojrzymy na naszą pracę, widzimy jej niedostatki, widzimy możliwość zrobienia tego inaczej. Tylko ten się nie myli, który nic nie robi. Ten niedostatek nie zawsze zależny był od nas, ale dzisiaj wszystkie winy chciałbym wziąć na siebie i przeprosić wszystkich tych, którzy oczekiwali ode mnie więcej.
Moja misja dobiegła końca. Z dniem 31.12.2017 roku, administrowanie stroną okręgową przekazałem pracownikowi Biura ZO, Konradowi Hajczukowi. Obiecałem mu, że gdyby po przekazaniu administracji, miał jakieś trudności techniczne, to jeszcze przez jakiś czas zachowuję dostęp do portalu i w każdej chwili będę mógł go wesprzeć. Te słowa kieruje również do Was. Zawsze miałem dla Was czas i teraz również gdy zajdzie taka potrzeba, Was nie zawiodę. W przypadku wystąpienia jakichś trudności, można do mnie dzwonić. Pomogę, wytłumaczę. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia nad wodą.

                                                                                                                                  Marek Harasim

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • piotrex Data dodania: 2 lata temu Oceń: 2 + / -

  piotrex

  Marku dziękuje za wszystko byłeś,jesteś i będziesz zawsze osobą na którą można liczyć,dzięki jeszcze raz pozdrawiam,i do miłego zobaczenia.
  Piotr.K.

 • Nosowski Stanisław Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  parostatek

  Dziękuję za lata współpracy w imieniu członków Koła Czechów i własnym.

 • Skibiński Andrzej Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  selekt

  Marek Wielkie Wielllllllllllllki Dzięki za tyle lat pracy dla mnie zawsze jesteś i będziesz SUPER Pozdrawiam AS

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin