Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat zawodów spinningowych Eliminacje Grand Prix Okręgu Lubelskiego - Z.Zemborzycki 09.06.2018

Komunikaty | 2018-05-30 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zawody eliminacyjne zgodnie z terminarzem imprez sportowych zostaną zorganizowane w dniu 09.06.2018 r. (sobota) na Zalewie Zemborzyckim. Organizatorem zawodów jest Klub Spinningowo - Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego Fenix Lublin.

I.  Miejsce zbiórki

Godz. 5.15 przy „Marinie" (ul. Krężnicka) nad Zalewem Zemborzyckim - w załączeniu mapka.  

 

II. Zasady sportowe:

  • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej, żywą rybą.
  • Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu Eliminacji Grand Prix zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Eliminacji Grand Prix.
  • W zawodach eliminacyjnych do GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.
  • Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,
  • Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego.
  • Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.
  • Prawo startu mają wszyscy zawodnicy klubów i kół. W przypadku dużej ilości chętnych organizator zastrzega sobie zmiany w sektorach.

 

III. Teren zawodów z podziałem na sektory

Zawody rozegrane zostaną na Zalewie Zemborzyckim z brzegu w trzech sektorach. W przypadku gdy do zawodów zgłosi się więcej niż 36 osób zawody rozegrane zostaną w czterech sektorach:   Podział na 3 sektory: Sektor A - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości ul. Grzybowej do miejsca na wysokości Domu Seniora. Start zawodników na sektorze na cyplu przy ul Grzybowej (patrz mapka). Zalecane miejsce parkingowe - parking na końcu ul. Grzybowej   Sektor B - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości pierwszego zjazdu do ZZ za tzw. wariatką do wypożyczalni łodzi obok Komisariatu Policji. Start zawodników na wysokości miejsca zbiórki.   Sektor C - od miejsca na wysokości Domu Seniora do mola zlokalizowanego na wysokości basenów „Słoneczny Wrotków" . Start zawodników - pierwsza zatoczka w lewo około 300 m od parkingu Dąbrowa. Zalecane miejsce parkingowe - parking „Dąbrowa".   Podział na 4 sektory: Sektor A - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości ul. Grzybowej do „Mola Harcerskiego". Start zawodników na sektorze przy „Harcerskim". Miejsce parkingowe przy „Domu Seniora" (parking A).   Sektor B - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości pierwszego zjazdu do ZZ za tzw. wariatką do „Mola Marina". Start zawodników w połowie sektora przy małej wiacie. Parking w miejscu zbiórki.   Sektor C - od „Mola Harcerskiego" do zatoki „Dąbrowa" (numery) na wysokości pętli autobusowej. Start zawodników - mały cypel przed tzw. elką. Miejsce parkingowe - parking przy zatoce „Dąbrowa" (parking C).   Sektor D - od zatoki „Dąbrowa" (numery) na wysokości pętli autobusowej do ujęcia wody przy zaporze (pierwszy odcinek) oraz od „Mola Marina" do wypożyczalni łodzi obok Komisariatu Policji (drugi odcinek). Start zawodników - zatoka przy wypożyczalni od „Dąbrowy". Miejsce parkingowe - parking „Dąbrowa" (parking D).  

 

Załączniki do niniejszego komunikatu przedstawia położenie sektorów.  

 

UWAGA!!! NIEDOZWOLONE JEST ŁOWIENIE Z WSZELKIEGO RODZAJU POMOSTÓW ORAZ MOLO. DOPUSZCZAMY BRODZENIE W SPODNIOBUTACH.

 

IV. Trening

Trening na sektorach dopuszczony jest do 5 Czerwca 2018 r . W dniach 6-8 czerwca 2018 r. wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.  

 

V. Zasady finansowe

Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 20 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące.   Informacja tylko dla klubów - dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 15 zł  

 

VI. Zgłoszenia do zawodów

Ze względu na ograniczoną ilość zawodników uwarunkowaną długością linii brzegowej dopuszczonej do wędkowania warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wcześniejsze zgłoszenie.  Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.06.2018r. Uczestnicy zobowiązani są do zgłoszenia uczestnictwa w zawodach z podaniem imienia i nazwiska, numeru kontaktowego, oraz nazwy koła lub klubu.  

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną e-mail: michal.bartoszek@o2.pl lub telefonicznie/sms: . 505105355  

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Michał Bartoszek: tel. 505105355; michal.bartoszek@o2.pl  

 

VII. Posiłek

Organizator dla osób chętnych zapewnia posiłek (catering) w cenie 10 zł (fasolka po bretońsku z pieczywem). Zgłoszenia należy przesłać do końca dnia 05.06.2018 r. Kluby zostaną obciążone opłatą za posiłek zgodną z deklaracją zgłoszenia.  

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW  

5.15-5.30 - potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

5.30-6.00 -  otwarcie, losowanie i dojście (dojazd) na miejsce startowe w sektorach

7.00-14.00 - czas trwania zawodów

14.00-15.00 - zdanie kart startowych

15.00-16.00 - obiad

15.00- 16.30 - prace komisji sędziowskiej , podsumowanie wyników

16.30- ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów, zakończenia całego cyklu Elim GPX.  

 

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.  

 

Mapka zawodów (podział na 3 sektory)    

 

 

Mapka zawodów (podział na 4 sektory)

  

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin