Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat zawodów spinningowych Eliminacje Grand Prix Okręgu Lubelskiego - Z.Zemborzycki 09.06.2018

Komunikaty | 2018-05-30 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zawody eliminacyjne zgodnie z terminarzem imprez sportowych zostaną zorganizowane w dniu 09.06.2018 r. (sobota) na Zalewie Zemborzyckim. Organizatorem zawodów jest Klub Spinningowo - Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego Fenix Lublin.

I.  Miejsce zbiórki

Godz. 5.15 przy „Marinie" (ul. Krężnicka) nad Zalewem Zemborzyckim - w załączeniu mapka.  

 

II. Zasady sportowe:

  • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej, żywą rybą.
  • Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu Eliminacji Grand Prix zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Eliminacji Grand Prix.
  • W zawodach eliminacyjnych do GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.
  • Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,
  • Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego.
  • Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.
  • Prawo startu mają wszyscy zawodnicy klubów i kół. W przypadku dużej ilości chętnych organizator zastrzega sobie zmiany w sektorach.

 

III. Teren zawodów z podziałem na sektory

Zawody rozegrane zostaną na Zalewie Zemborzyckim z brzegu w trzech sektorach. W przypadku gdy do zawodów zgłosi się więcej niż 36 osób zawody rozegrane zostaną w czterech sektorach:   Podział na 3 sektory: Sektor A - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości ul. Grzybowej do miejsca na wysokości Domu Seniora. Start zawodników na sektorze na cyplu przy ul Grzybowej (patrz mapka). Zalecane miejsce parkingowe - parking na końcu ul. Grzybowej   Sektor B - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości pierwszego zjazdu do ZZ za tzw. wariatką do wypożyczalni łodzi obok Komisariatu Policji. Start zawodników na wysokości miejsca zbiórki.   Sektor C - od miejsca na wysokości Domu Seniora do mola zlokalizowanego na wysokości basenów „Słoneczny Wrotków" . Start zawodników - pierwsza zatoczka w lewo około 300 m od parkingu Dąbrowa. Zalecane miejsce parkingowe - parking „Dąbrowa".   Podział na 4 sektory: Sektor A - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości ul. Grzybowej do „Mola Harcerskiego". Start zawodników na sektorze przy „Harcerskim". Miejsce parkingowe przy „Domu Seniora" (parking A).   Sektor B - od początku zapory bocznej (grobli) na wysokości pierwszego zjazdu do ZZ za tzw. wariatką do „Mola Marina". Start zawodników w połowie sektora przy małej wiacie. Parking w miejscu zbiórki.   Sektor C - od „Mola Harcerskiego" do zatoki „Dąbrowa" (numery) na wysokości pętli autobusowej. Start zawodników - mały cypel przed tzw. elką. Miejsce parkingowe - parking przy zatoce „Dąbrowa" (parking C).   Sektor D - od zatoki „Dąbrowa" (numery) na wysokości pętli autobusowej do ujęcia wody przy zaporze (pierwszy odcinek) oraz od „Mola Marina" do wypożyczalni łodzi obok Komisariatu Policji (drugi odcinek). Start zawodników - zatoka przy wypożyczalni od „Dąbrowy". Miejsce parkingowe - parking „Dąbrowa" (parking D).  

 

Załączniki do niniejszego komunikatu przedstawia położenie sektorów.  

 

UWAGA!!! NIEDOZWOLONE JEST ŁOWIENIE Z WSZELKIEGO RODZAJU POMOSTÓW ORAZ MOLO. DOPUSZCZAMY BRODZENIE W SPODNIOBUTACH.

 

IV. Trening

Trening na sektorach dopuszczony jest do 5 Czerwca 2018 r . W dniach 6-8 czerwca 2018 r. wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.  

 

V. Zasady finansowe

Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 20 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące.   Informacja tylko dla klubów - dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 15 zł  

 

VI. Zgłoszenia do zawodów

Ze względu na ograniczoną ilość zawodników uwarunkowaną długością linii brzegowej dopuszczonej do wędkowania warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wcześniejsze zgłoszenie.  Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.06.2018r. Uczestnicy zobowiązani są do zgłoszenia uczestnictwa w zawodach z podaniem imienia i nazwiska, numeru kontaktowego, oraz nazwy koła lub klubu.  

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną e-mail: michal.bartoszek@o2.pl lub telefonicznie/sms: . 505105355  

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Michał Bartoszek: tel. 505105355; michal.bartoszek@o2.pl  

 

VII. Posiłek

Organizator dla osób chętnych zapewnia posiłek (catering) w cenie 10 zł (fasolka po bretońsku z pieczywem). Zgłoszenia należy przesłać do końca dnia 05.06.2018 r. Kluby zostaną obciążone opłatą za posiłek zgodną z deklaracją zgłoszenia.  

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW  

5.15-5.30 - potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

5.30-6.00 -  otwarcie, losowanie i dojście (dojazd) na miejsce startowe w sektorach

7.00-14.00 - czas trwania zawodów

14.00-15.00 - zdanie kart startowych

15.00-16.00 - obiad

15.00- 16.30 - prace komisji sędziowskiej , podsumowanie wyników

16.30- ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów, zakończenia całego cyklu Elim GPX.  

 

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.  

 

Mapka zawodów (podział na 3 sektory)    

 

 

Mapka zawodów (podział na 4 sektory)

  

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin