Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie z Prezydentem Miasta Lublin Panem Krzysztofem Żukiem (Aktualizacja)

Aktualności | 2018-10-15 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

            Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Lublinie informuje, że w dniu 27.09.2018 r. doszło do spotkania z Prezydentem Miasta Lublin Panem Krzysztofem Żukiem w sprawie wydzierżawienia działki położonej w Ośrodku Wypoczynkowym Dąbrowa przy ulicy Osmolickiej nad Zalewem Zemborzyckim. Z ramienia Okręgu udział w spotkaniu wzięli Prezes ZO kol. Jerzy Leus, Sekretarz ZO kol. Tomasz Kowalik i pracownik Biura kol. Konrad Hajczuk. Obecny był również Radny Rady Miasta Lublin Pan dr Leszek Daniewski, który złożył interpelację w sprawie: oddania wędkarzom Okręgu Lubelskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w  użytkowanie slipu do wodowania i cumowania łódek (w załączeniu).

          Wydzierżawienie przedmiotowej działki umożliwiłoby wykonywanie działań statutowych, uporządkowałoby sytuacje z parkowaniem samochodów osobowych członków PZW oraz wodowaniem łodzi z przylegającego slipu i ich cumowaniem. Pan Prezydent Krzysztof Żuk przychylił się do prośby ZO PZW w Lublinie za co serdecznie dziękujemy.

            Podczas dyskusji poruszony został również problem rewitalizacji Zalewu Zemborzyckiego. ZO PZW w Lublinie służy pomocą i stoi na stanowisku, że jest za wszelkimi sposobami, które miałyby poprawić warunki bytowe ryb i wpłynąć pozytywnie na środowisko naturalne. Jako użytkownik wędkarsko-rybacki oczekujemy, że jakakolwiek ingerencja w środowisko wodne Zalewu Zemborzyckiego będzie z nami konsultowana.

            W załączeniu prezentujemy również pozytywną odpowiedź Urzędu Miasta Lublin na interpelację Radnego Rady Miasta Lublin Pana dr Leszka Daniewskiego (Aktualizacja).

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin