Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody Strefowe - dobre wyniki naszych najmłodszych wędkarzy

Aktualności | 2019-10-05 | Publikujący: Sport w Lublinie

Na zawodach spławikowych strefy południowo wschodniej  okręgi w tym Lubelski wystawiły 9 drużyn 3 osobowych. Nasz Okręg PZW oraz komisję młodzieżową reprezentowała Weronika Brzana, Jagoda Zawierucha oraz Tomek Wosik. Organizator Okręg PZW w Tarnowie przygotował dla wszystkich uczestników taką samą zanętę, ziemię oraz zestawy żywych przynęt. 

 

Najmłodsi nie mogą stosować ochotki lub dżokersa, a długości wędek nie mogą przekraczać 7 metrów. Decydowało losowanie oraz umiejętności. Po pierwszym dniu rywalizacji najmłodszych oraz ciepłym posiłku na stanowiskach najmłodszych adeptów sztuki wędkarskiej usiedli opiekunowie , którzy rywalizowali pomiędzy sobą w trzygodzinnej turze. Tylko trójce opiekunów udało się uzyskać wynik lepszy od najmłodszych wędkarzy. Fajna zabawa i inicjatywa. Nasza ekipa po pierwszym dniu zajmowała trzecie miejsce, a Weronika Brzana prowadziła w sektorze zawodników do 12 lat. 

 

Nikt nie przewidział , że drugiego dnia rybki nie będą zupełnie chciały współpracować.Jedyny z naszej drużyny Tomasz Wosik złowił kilkanaście maleńkich płoteczek i uplasował się na 4 miejscu. Całe zawody wygrała drużyna z Kielc , a nasi młodzi wędkarze zajęli 6 miejsce. Wielkim sukcesem było wygranie przez naszą najmłodszą zawodniczkę Weronikę Brzanę, klasyfikacji w  kategorii najmłodszych do lat 12. Były cenne nagrody dla wszystkich uczestników oraz uroczyste zakończenie z wręczeniem nagród i pucharów. W przyszłym roku zawody organizuje Okręg PZW w Zamościu na zbiorniku w Gorzkowie.

 

Wiceprezes d/s młodzieży Dariusz Ciechański

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Leszczyński Jarosław Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    jarekmilczuk

    Mega fajny pomysł z tym, że do udziału zostali również włączeni Opiekunowie zawodników :)
    Gratuluję pomysłu :)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin