Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

STRZELIŁO NAM XXV LAT !!!!!

W bieżącym roku obchodzimy 25-lecie założenia naszego Koła. Na wstępie, chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia w życiu prywatnym oraz samych sukcesów na niwie wędkarskiej dla wszystkich sympatyków i wędkarzy w jakikolwiek sposób związanych z Kołem "Elektrostal" Lublin.


W dniu 21 czerwca w Bychawie obchody jubileuszu rozpoczęliśmy od towarzyskich zawodów,  w których uczestniczyli wędkarze z naszego koła oraz zaproszeni goście. W konkurencji o najwięcej złowionych ryb wygrał kol. Kazimierz Dudkiewicz, a w konkurencji o największą rybę zwyciężył kol. Piotr Turek. Po zakończonych zawodach wędkarskich udaliśmy się do baru-łowiska "Zielona Dolina", gdzie rozdano nagrody i okolicznościowe upominki oraz rozegrano dalsze zawody zręcznościowe.  Mimo niesprzyjającej aury /jak to w całej Polsce/ wszyscy uczestniczyli w różnego typu zawodach.  W międzyczasie, każdy mógł spróbować poczęstunku jaki przygotowali nam właściciele "Zielonej Doliny". W czasie rozdawania pucharów i nagród Prezes Zarządu Okręgu Zbigniew Sadowski, w imieniu Prezesa Zarządu Głównego Eugeniusza Grabowskiego wręczył Prezesowi Koła Markowi Kwiatkowi Akt Nadania Kołu " Elektrostal" Lublin odznaki "ZA ZASŁUGI DLA PZW".


W imieniu Zarządu oraz Prezesa Koła chciałbym bardzo podziękować wszystkim zaproszonym gościom oraz wędkarzom naszego koła za wspaniałą atmosferę, zabawę i uczestnictwo w jubileuszu.

Kilka fotek na pamiątkę:

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Adamczyk Ryszard Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

    ricardo

    Moje gratulacje.Wszystkim czlonkom zycze duzo zdrowia i wspanialych wynikow wedkarskich.Zbyszku Sadowski ten jubileusz to Twoja duza zasluga,dzieki Ci za to.Pozdrawiam Ricardo

  • telekom Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

    Szkoda, że nie mogłem osobiście uczestniczyć w Waszym Jubileuszu! Nie mniej jednak proszę przyjąć moje gratulacje!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin