Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Aktywizacja SSR - kolejne wymierne efekty współpracy z ZO PZW Lublin

W czwartek oraz piątek w godzinach popołudniowych oraz nocnych (od 16 do 3) w ramach aktywizacji SSR zostały przeprowadzone dwa patrole przy udziale jednostek w kołach PZW Lublin Miasto oraz PZW LSM-Fart z wykorzystaniem kierowcy oraz samochodu ZO PZW Lublin. Zostały skontrolowane rzeki: Bystrzyca, Ciemięga oraz jeziora i zbiorniki: Białka Parczewska, Czarne Sosnowickie, Maśluchy, Białe Uścimowskie, Krzczeń, Firlej, Kunów. Efektem akcji jest wykrycie następujących wykroczeń:

 

1. Połów na 3 wędki oraz posiadanie przy sobie dwóch ryb z gatunku wzdręga w wymiarze ochronnym (12 i 13 cm) – Czarne Sosnowickie – wniosek do PSR.

 

2. Brak karty wędkarskiej oraz brak zezwolenia – Firlej – mandat wystawiony na miejscu przez Policję w wysokości 500 zł.

 

3. Połów na 4 wędki – Kunów – wniosek do PSR.

 

4. Połów na 3 wędki – Kunów – wniosek do PSR.

 

5. Wykorzystanie na przynętę ryby z gatunku wzdręga w wymiarze ochronnym o długości 11 cm oraz przechowywanie żywych ryb w wiaderku z wodą – Białka Parczewska – wniosek do PSR.

 

6. Brak zezwolenia – Firlej – wniosek do PSR.

 

Dziękujemy panom ze Społecznej Straży Rybackiej za swój poświęcony czas, duże zaangażowanie i wysoką skuteczność w walce z nieetycznym wędkarstwem. 

 

Przypominamy innym jednostkom terenowym SSR o możliwości wykorzystania kierowcy i samochodu służbowego oraz łodzi na potrzeby ochrony wód PZW Lublin. Szczegóły pod linkami: 

 

1. http://www.pzw.org.pl/naszewody/wiadomosci/207263/60/aktywizacja_ssryb_2020__ponowna_proba

 

2. http://www.pzw.org.pl/naszewody/wiadomosci/208285/60/aktywizacja_ssr__lodzie_dla_straznikow_na_dratowie_krzczeniu_i_c 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin