Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Muchowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów - relacja

Aktualności | 2020-08-10 | Publikujący: Sport w Lublinie

W dniu 8 sierpnia odbyły się równolegle Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Mistrzostwa Koła Lin Czuby w wędkarstwie muchowym. 

 

Wczesnym rankiem stawili się zainteresowani zawodnicy, by sprostać niełatwemu zadaniu , złowić ryby, wytrzymać upał, przeżyć krwiożercze insekty, i wygrać zawody :}.

 

Funkcje sędziów obserwatorów pełnili , kol. Piotr Skałecki oraz kol. Grzegorz Nałęcz, za co serdecznie dziękujemy, bo warunki były dość trudne, delikatnie ujmując :}

 

Z uwagi na upał tury zostały skrócone, co zostało jednogłośnie przyjęte, (rzadko spotykana sytuacja). Tego dnia słońce nie rozpieszczało, pokrzywy też jakoś parzyły bardziej :}, często były po horyzont. Brania był chimeryczne, ale każdy z uczestników zaliczył pierwszą turę.  

 

Wśród juniorów pierwszą turę wygrał, kol. Aleksander Merkisz.

 

Druga tura była bardziej dramatyczna bo i słońce wyżej i ryby jak by się zapadły. 

 

Po trudnej turze kol. Aleksander Merkisz utrzymał prowadzenie i został Mistrzem Okręgu , drugie miejsce zaatakował Kol. Marcel Zieleniak tym samym zostając Wicemistrzem, na trzecie spychając kol. Michała Kurnickiego. Wszyscy zawodnicy zaliczyli tą trudną turę. Wypada jeszcze wspomnieć że równolegle zakończyli rywalizacje seniorzy Lin- Czuby , Mistrzostwo Koła zdobył kol. Rysiek Bąk przed kol. Marcinem Klanem.

 

Serdeczne podziękowania dla zawodników za wytrwałość, kameralnie i miło było, samo zakończenie odbyło się w ,,Pizza Rynek Chodel „ , na ogródku, było pysznie i nie do przejedzenia, wszystko świeże i smaczne i w przystępnej cenie.

 

Udekorował zwycięzców Wiceprezes ds. Młodzieży kol. Dariusz Ciechański, dziękujemy serdecznie za przyjazd i podniesienie rangi bądź co bądź kameralnych zawodów młodzieży wędkarskiej.

 

Wypada jeszcze podziękować fundatorowi upominków dla juniorów, Prezes Koła Lin Czuby kol. Sławomir Kasprzak, który wspomógł jeszcze zawody organizacyjnie.

 

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników i do zobaczenie za rok.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin