Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spinningowe Mistrzostwa Koła za nami

Aktualności | 2020-09-08 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

Spinningowe Mistrzostwa Koła Lublin Miasto już za nami. W niedzielę 6 września spotkaliśmy się na Dratowie, aby wyłonić mistrza w dyscyplinie spinningowej. Po krótkiej odprawie 24 zawodników wpłynęło na wodę, aby rozpocząć rywalizację.

 

Po sześciu godzinach zmagań poznaliśmy wyniki. Mistrzem został Tomasz Kowalik, łowiąc 6 okoni. Vice mistrzem Robert Janicki - 4 okonie. Drugim Vice mistrzem Romuald Wieczorek - 2 okonie. Ogólnie zapunktowało dziewięciu zawodników wszyscy okoniami. Złowiono również kilka niewymiarowych sandaczy.

 

Po wręczeniu pucharów i nagród przystąpiliśmy do wykonania zaległego czelendżu dla chorej Michalinki, do którego nominowali nas koledzy z Koła PZW Markuszów. Zebraliśmy 220zł, które zostaną wpłacone na leczenie chorej dziewczynki. Do wykonania kolejnego czelendżu nominowaliśmy Koło PZW Lin Czuby, Koło PZW LSM Fart oraz CW Rybka.  Tu znajdziecie filmik;

 

Dziękujemy kolegom z Koła Lin Czuby za użyczenie łodzi oraz za gościnę na terenie stanicy. Podziękowania również dla firmy Relax za upominki wędkarskie, które otrzymali wszyscy startujący.

 

 

Do zobaczenia na następnych zawodach 20 września na Zalewie Zemborzyckim. Serdecznie zapraszamy

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin