Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

70 lat minęło - relacja z zawodów

Aktualności | 2020-09-22 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

W niedzielę 20 września spotkaliśmy się nad Zalewem Zemborzyckim, aby rozegrać zawody towarzyskie z okazji 70-lecia istnienia Koła Lublin Miasto. Do rywalizacji w dwóch kategoriach (spławik i grunt) przystąpiło siedemnastu zawodników, w tym dwóch młodzieżowców Dawid i Piotr. Niestety zgodnie z przewidywaniami ryby nie dopisały, zapunktowało jedynie sześciu zawodników.

 

W kategorii spławikowej wygrał Wiesław Janczak, drugi był Sylwester Karwacki, a trzeci Michał Zawierucha. Spławikowcy złowili tylko pojedyncze jazgarze.

 

W kategorii gruntowej łowiono leszcze, pierwsze miejsca zajął Mariusz Szlachta, drugie Zbigniew Mazur, a trzecie Paweł Knap.

 

Statuetka za największą rybę trafiła do Zbigniewa Mazura (leszcz 2070g).

 

Po zakończeniu zawodów puchary zwycięzcom wręczyli Prezes Zarządu Okręg Jerzy Leus, Dyrektor Biura ZO Konrad Hajczuk oraz prezes naszego koła Tomasz Kowalik. Każdy z uczestników otrzymał upominki wędkarskie oraz okolicznościowe koszulki z logiem naszego koła. Najmłodsi zawodnicy otrzymali wędki ufundowane przez CW Rybka oraz statuetki za uczestnictwo. Nie mogło zabraknąć również grillowanej kiełbaski i wspólnego biesiadowania.

 

 

Zarząd Koła dziękuje wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy na kolejne zawody Spnningowy Puchar Prezesa Koła 18 października - wycieczka nad Bug. Komunikat wkrótce.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin