Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAPROSZENIE - TOWARZYSKIE ZAWODY MUCHOWE "JESIENNY LIPIEŃ SANU" - KOMUNIKAT NR 1

 

Koło PZW Bystrzyca Lublin oraz OKS Bystrzyca Lublin, organizuje w dniu 24 października 2020 – towarzyskie zawody muchowe „Jesienny Lipień 2020”. Miejscem zawodów, będzie rzeka San.

 

Obowiązują wszystkie obostrzenia wynikające z państwowych przepisów o zwalczaniu koronawirusa.  Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE”, według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania urządzenia (telefon, aparat fotograficzny)  do wykonywania zdjęć złowionych ryb.

Sposób dokumentowania złowionych ryb: Przed turą zawodów każdy zawodnik otrzymuje miarkę oraz kartę startową z oznaczeniem zawodów. Po złowieniu ryby zawodnik wykonuje jej zdjęcie na miarce, kładąc rybę na prawym boku z pyszczkiem skierowanym w kierunku „0” na miarce i płetwą grzbietową u góry zdjęcia, tak by widoczny był wynik pomiaru i cała ryba. Następnie wpisuje wymiar do karty startowej i robi zdjęcie karty. Sekwencja zdjęcie/zdjęcia ryby i karty musi być zachowana. Zdjęcia niewyraźne, nie obejmujące całej ryby itp. spowodują nie zaliczenie wyniku. Podczas łowienia podbierak (siatka) musi być trzymana poza wodą, nie dotyczy podbierania ryby i wykonania zdjęcia. W przypadku złego obchodzenia się ze złowiona rybą, zawodnik zostanie ukarany upomnieniem, nie zaliczeniem złowionej ryby lub dyskwalifikacją w zawodach.

 

Teren zawodów rzeka San na odcinku od ujścia Hoczewki do starego mostu w Postołowie. Zawody rozegrane zostaną podczas jednej 5 godzinnej tury. Jedyną rybą zaliczaną do punktacji będzie lipień, a jedyną dopuszczoną metodą połowu będzie sucha mucha. W przypadku niekorzystnych warunków wodnych lub atmosferycznych organizator może dopuścić stosowanie wszystkich metod połowu. Organizator zapewnia puchary oraz drobne nagrody.

 

Obowiązują opłaty na Okręg Krosno.

 

Na zawodach rozgrywane będą równolegle Muchowe Mistrzostwa Koła PZW Bystrzyca Lublin.

 

 Pozostałe informacje oraz baza zawodów zostanie podana w komunikacie nr 2.

 

Koszty uczestnictwa w zawodach: 30 zł.

Nieprzekraczalny termin zgłoszeń 22.10.2020 telefonicznie lub SMS pod numerem 501385643 (Sławomir Skałuba)

O starcie w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Film poglądowy z mierzenia ryb : https://www.youtube.com/watch?v=jpigaLU4bio

 

Zawodnicy zgłaszający się do zawodów wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, publikowanie ich nazwisk na listach wyników, zamieszczanie zdjęć wykonanych podczas zawodów na stronie internetowej okręgu itp.

 

Oświadczenie:

Zawodnicy zapisujący sie na zawody oświadczają, że nie są chorzy na COVID-19, nie mieli kontaktu z osobami zakażonymi koronawirusem oraz nie przebywają na kwarantannie. W przypadku utajenia przez któregoś z uczestników takiej informacji, organizator nie bierze odpowiedzialności za zaistniałą sytuację !!!

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin