Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Prace porządkowe na zbiorniku Domaszki

21 listopada na zbiorniku Żwirownia Dudziński w miejscowości Domaszki została przeprowadzona akcja sprzątania zorganizowana przez Łukowskie koła PZW. Na miejscu akcji stawili się prezesi tych kół, tj. kolega Janusz Tchórzewski oraz Ryszard Tomaszewski oraz nieliczni ich członkowie.

 

Zostało zebrane 35 worków śmieci, które niestety w znacznej części pozostawiali po sobie wędkarze. Zawartość worków to opakowania po robactwie, zanętach, glinach, kukurydzy oraz przyponach. Nie zabrakło także wszelakiej maści butelek oraz opakowań po papierosach. 

 

Dziękujmy wszystkim osobom biorących udział w tym przedsięwzięciu i tym samym apelujemy do wędkarzy, nie tylko tych poławiających na zbiorniku Domaszki o zachowanie samodyscypliny w zakresie utrzymania porządku na stanowisku wędkarskim. Przypominamy, że zgodnie z zapisem w zezwoleniu na rok 2020 „Wędkarz zobowiązany jest utrzymać w czystości brzeg w promieniu 5 m od zajmowanego stanowiska wędkarskiego, bez względu na stan, jaki zastał przed rozpoczęciem połowu”. Nie zastosowanie się do niniejszego obowiązku w trakcie połowu ryb może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub statutową.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin