Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podlodowy Puchar Prezesa ZO pojechał do Świdnika i Uścimowa

Aktualności | 2010-02-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Nie mają szczęścia podlodowi sportowcy naszego okręgu do pogody. Kiedy trwała rywalizacja o Podlodowe Mistrzostwo Okręgu cały region został nawiedzony bardzo silnymi mrozami. Kiedy walka trwała o Podlodowy Puchar Prezesa, region nawiedziła śnieżyca, która przyniosła przez jedną noc  ponad dwudziestocentymetrową warstwę świeżego, białego puchu. Dlatego też zawody zaczęły się od torowania sobie dojazdu do łowiska i precyzyjnego parkowania Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóżnie. W ruch poszły łopaty i wzajemna pomoc kolegów. Taka postawa naszych wędkarzy była bardzo budująca. Życzylibyśmy sobie takiej współpracy we wszystkich dyscyplinach wędkarskich.

Do dzisiejszej rywalizacji przystąpiło 54 zawodników reprezentujących 27 kół i klubów wędkarskich naszego Okręgu. Pomimo ciężkich warunków, zawody należy zaliczyć do udanych, co zostało stwierdzone podczas ceremonii zakończenia, w której wziął udział fundator pucharów Prezes ZO PZW w Lublinie Zbigniew Sadowski.  Łącznie zawodnicy w zawodach złowili 2293 ryby o łącznej wadze 46 kg. Tylko jednemu zawodnikowi nie udało się wyłowić żadnej ryby. Natomiast na drugim biegunie znalazł się Marek Winiarski z koła WSK Świdnik, który skutecznie zrewanżował się kolegom za Mistrzostwa Okręgu. Jego pewne zwycięstwo nie było w tym wypadku żadną niespodzianką. Niespodzianki nie zanotowano również na drugiej pozycji, gdyż Paweł Tkaczyk z Barrakudy był jednym z pretendentów do zwycięstwa. Niespodzianką natomiast były dwa kolejne miejsca. Sławomir Łoziński i Andrzej Kaliszuk z Koła PZW w Uścimowie do faworytów nie należeli, a dobra postawa i lokata w klasyfikacji indywidualnej, dała im zwycięstwo w historycznej,  bo pierwszej drużynowej klasyfikacji tych zawodów. Tym samym Zarząd Okręgu zrealizował zimowy Kalendarz imprez sportowych, ale ponieważ  zima jeszcze w pełni, zapewne jeszcze nie raz spotkamy się na lodzie podczas rozgrywania towarzyskich podlodowych zawodów.

Poniżej przedstawiamy wyniki sektorowe oraz klasyfikację indywidualną i drużynową Podlodowego Pucharu Prezesa ZO PZW w Lublinie.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • jozio Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  jozio

  Dziekuję panu Markowi za odpowiedz,jedyny załącznik co otworzyłem to z zawodów podlodowych Koła PZW Lublin Miasto,innych załączników nie mogię otworzyć,wyświetla się informacja że może być uszkodzony lub niepoprawnie rozkodowany,mam Windows Vista,muszę sie poradzic jakiegoś fachowca od programów abym miał pełny dostęp do wiadomosci na tych stronach,pozdrawiam.

 • Harasim Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  marek

  Nie wiem kolego jakich używasz programów, ale jeśli odczytałeś wyniki drużynowe, to wystarczy w lewym dolnym narożniku tego skoroszytu otworzyć zakładkę A, B lub Indywidualnie a znajdziesz to czego szukasz w załączonych tam arkuszach . Kalendarz imprez sportowych można śledzić w zakładce / Kalendarz imprez/ Sport amatorski, Sport kwalifikowany/ lub skorzystać z zakładki Kalendarz imprez sportowych w 2010 roku, który otworzy nam poprzez linki te zakładki lub pozwoli prześledzić i ewentualnie wydrukować wszystkie imprezy centralne i okręgowe zaplanowano w 2010 roku.

 • jozio Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  jozio

  Nie jestem przekonany żeby łowic bez wyznaczonych stanowisk na zawodach podlodowych,może to dobre dla tych co znają to łowisko i już wiedzą gdzie sie ustawić,oczywiście nie zapominam że nie tylko miejsce jest ważne ale i umiejętności zawodnika. A inna sprawa to dlaczego nie mozna otworzyc załączników do stron,np. wyniki sektorowe i indywidualne,lub kalendarz imrez,czy do tego potrzebne jakieś programy komputerowe.?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin