Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W KCOKU ZDOBYŁ JUNIOR BARTEK SOBOLEWSKI

Aktualności | 2011-10-16 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Zaplanowane na lipiec zawody o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej udało się zorganizować w ostatniej chwili, bo dopiero 16 października. Niestety zawody spławikowe to o tej porze ryzyko i nie można się spodziewać  wielkich wyników.  Spuszczany staw w Siemieniu  do Tyśmienicy niesie  zawsze masę zanieczyszczeń i mułu.   Woda  jest mętna pełna zanieczyszczeń dlatego  na porządne brania nie ma co liczyć. Przez 3 godziny wędkowania  kilku zawodnikom udało się wymęczyć  po kilka rybek. Były to  wyłącznie ukleje. Na domiar złego po ważeniu okazało się, że trzech zawodników miało taką samą wagę ryb i do tego byli to zawodnicy z pierwszej  trójki. Ponieważ  waga nie  była z tych aptekarskich,  organizatorzy mieli nie lada problem z rozstrzygnięciem i wyłonieniem zwycięzcy.  Po długich debatach  ustalono, że o tym kto wygrał zadecyduje fundator zawodów.  Przyjęto, że rywalizację  wygrywa ten, kto złowił najwięcej ryb.  Wypadło na  juniora. Zawody wygrał  Bartek Sobolewski,  który złowił 20 uklei. Drugie miejsce przypadło Maćkowi Guzowi,  także juniorowi. Maciek złowił 15 uklei. Trzecie miejsce zajął senior Andrzej Sobolewski , łowiąc 11 uklei. Zwycięzca  odebrał puchar z rąk  fundatora Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kocku Pana Marka Futery.  Po części oficjalnej wszyscy mogli się pokrzepić i rozgrzać  przy gorącej smakowitej zupce.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • ab464 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    ab464

    sprawiedliwości stała się zadość,poprostu wygrał najlepszy junior w kole.Niedługo będzie rywalizował z seniorami dlatego warto panowie szlifować swe umiejętności.Gratulacje dla zwyciezscy.

  • splaw Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

    jak byłby sędzia w kole to nie byłoby awantury .BARDZO NIEŁADNIE zawodnicy takim doświadczeniem zachowują się dzieci

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin