Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

....CD ZARYBIENIA 2013

 

            Ciąg dalszy zarybień Zalewu Zemborzyckiego to 400kg. wpuszczonego suma i kolejna transza  350kg. szczupaka.Materiał zarybieniowy pochodzi z Gospodarstwa Rybackiego Tyśmienica. Przypomnę  zainteresowanym że dotychczas do Zalewu wpuściliśmy 1750kg szczupaka na 3500kg w operacie zarybieniowym. Zwiększona ilość tego  drapieżnika i całe zarybienie tym gatunkiem jest finansowane przez Urząd Miasta Lublina- wydział Ochrony Środowiska i każde zarybienie odbywa się w obecności przedstawiciela tego wydziału Pana Andrzeja  Ponceta. Ciąg dalszy realizacji operatu tym gatunkiem będzie realizowany  w  miarę możliwości pozyskania materiału.

Relacja fot.Marcin.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Szlachta Mariusz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 287 + / -

  Kolego Marcinie z tą padliną troszkę przesadziłem, przepraszam.
  Widziałem ryby stojące przy brzegu które kilkanaście minut wcześniej panowie z ZO wpuścili do zalewu od strony domu starców, moim zdaniem ryby które widziałem a było ich kilka sztuk( około 10 może trochę więcej) wyglądały naprawdę fatalnie jeśli zaś chodzi o moje udzielanie się na wędkarskich forach i krytykę wszystkiego to niestety nie jest jeszcze tak źle jak Kolega pisze.
  Kolego Krzysztofie pozwolisz że nie odniosę się Twojego komentarza, wszak szkoda słów.

 • Krzysztof Data dodania: 5 lat temu Oceń: -263 + / -

  Rozwiń
 • Domaciuk Marcin Data dodania: 5 lat temu Oceń: -260 + / -

  Rozwiń
 • Szlachta Mariusz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 260 + / -

  Czemu ZO nie chwali się wczorajszym zarybianiem zalewu które miało miejsce od strony przedszkola czy jak kto woli od strony domu starców? Widziałem jak uwijaliście się z tymi rybami? Gdzie Wam się tak bardzo spieszyło? Baliście się ze ryby mogą bez wody długo nie wytrzymać, a może baliście się żeby nikt nie zobaczył szczupaków przyozdobionych białymi plamami, ryby wyglądały jak by były kulkami waty oblepione.
  Może ktoś z ZO wyjaśni dlaczego na Marinie wpuszczacie do wody ładne zdrowe ryby a w innym miejscu po kryjomu walicie do wody chorą padlinę????????
  Chyba należy się nam wędkarzom kilka słów wyjaśnienia bo to miedzy innymi z naszych składek idą pieniądze na zarybienia.

 • Szlachta Mariusz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 259 + / -

  Widzę ze nikt nie poszedł po rozum do głowy i nadal wpuszczacie sumy do zalewu.
  Żegnajcie sandacze i okonie.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin