Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

DANIEL JURKIEWICZ WYGRYWA PUCHAR PREZESA Z OKAZJI 65 LECIA DZIAŁĄNOŚCI KOŁA PZW "LESZCZ" W KOCKU

Aktualności | 2020-06-29 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Rok 2019 to rok w, którym nasze Koło obchodzi  jubileusz 65 lecia swojej działalności. Z tej okazji Zarząd Kola postanowił uczcić Jubileusz organizując zawody o Puchar Prezesa Koła PZW "Leszcz" w Kocku.  Zbigniew Nowicki pełniący funkcję prezesa  naszego Koła ufundował okazały puchar dla zwyięzcy i pucharki za 2 i 3 miejsce. O puchar ten walczyło 18 wędkarzy. Zawody odbyły się  na "Szewczaku" starorzeczu Wiepsza koło miejscowości  Ruska Wieś. Piękna pogoda, duża frekwencja tylko ryby już nie te. Z roku na rok ryb coraz mniej w naszych wodach.
Zawody wygrał Daniel Jurkiewicz 4180g, drugie mijsce zajał Jarosław Kowalczyk 3810g a trzecie Tomasz Mitura 3260g. Niestey brały małe ryby głównie plotki i ukleje, trafił się zabłąkany okoń.  Ale najważniejsze zawody udały się. Na koniec podsumowanie, wręczenie pucharów i kiełbaska z grila.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin