Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Po Jeziorowych Mistrzostwach Koła

Aktualności | 2009-07-09 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

W dniu 5.07.2009 roku na wodach jeziora Rogóżno rozegrano Jeziorowe Mistrzostwa Koła. W zawodach uczestniczyło 24 zawodników w tym czworo juniorów. Seniorzy rywalizowali z łodzi natomiast juniorzy z pomostu.  Były to ostatnie zawody mistrzowskie zaliczane do Grand Prix koła. Do tej klasyfikacji powrócimy jeszcze w dwóch pucharach Prezesa Koła: Jeziorowym i Spinningowym.

W Jeziorowych Mistrzostwach Koła wśród juniorów tym razem najlepszym okazał się Kacper Bordzoł, który w zawodach pokonał Mateusza Skrobowskiego, Olę Włodarczyk i Maćka Kawalerskiego. W klasyfikacji seniorów najlepszym okazał się Leszek Watrak. Drugie miejsce zajął Marian Grzywacz a trzecie Piotr Wach. Łącznie w zawodach wyłowiono blisko 60 kilogramów drobnicy a największą rybą mógł się pochwalić Maciek Kawalerski, który tym razem łowił grubo i do wagi przyniósł dwa karpie. Gdyby mógł przynieść  te wszystkie, które tego dnia złowił a które niestety nie posiadały wymiaru, byłby mistrzem. Tak zadowolił się czwartym miejscem.

Miłym akcentem tych zawodów było wręczenie ubioru sportowego /koszulka, spodenki, dres/ z logo koła i logo naszych sponsorów, naszej dziewczynie - trzeciej kobiecie w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu - Oli Włodarczyk. Mamy nadzieję, że nadal będzie rozwijała swój talent i godnie reprezentowała nasze koło i jego sponsorów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin