Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

To jest już koniec ...........

Aktualności | 2009-10-14 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Tegoroczny sezon wędkarski taj jak co roku zakończyliśmy zawodami spinningowymi o Puchar Prezesa Koła. Zawody te tym razem traktujemy jako odbyte, albowiem ani pogoda ani ryba nie dopisała. Sklasyfikowanych tylko dwóch zawodników. Po nocnej ulewie dżdżysto i chłodno, jeden szczupaczek i jeden okonik. Chyba ryba przewidywała nagłe załamanie pogody, gdyż w niecałe dwa dni po tym wydarzeniu nieoczekiwanie przyszła zima. Więc możemy powiedzieć, że zimą zaczęliśmy i zimą kończymy. Przy wspólnym stole, po gorących flakach i pieczonym kurczaku popijając browarka wspominaliśmy ten rok. Rok bardzo udany, ale i rok zaskakujący nieoczekiwanymi rozstrzygnięciami. Radziliśmy wspólnie z kolegami nie będącymi członkami Zarządu o tym, co jeszcze zmienić aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasze spotkania. Jak pozyskiwać dalsze środki finansowe i jak je później rozdysponowywać. Spotkanie to posłuży nam później przy podejmowaniu decyzji.

Ale wracając do zawodów, zwyciężył Wincenty Sawicki szczupaczkiem 685 pkt. Drugi był Marian Grzywacz 65 pkt. Pełne zestawienie uczestników imprezy w załączonym protokole.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin