Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zarybienie 25.04.2014r zamknięcie zbiorników

.

Witam w związku z zarybieniem naszych zbiorników  ogłasza się zamknięcie zbiorników w dniach  25.04.2014r. od chwili wpuszczenia ryb na dany zbiornik do 26.04.2014r. planowane otwarcie godz. 6:00

 Zostało wpuszczone 850 kg- karpia

Bocianie gniazdo 200 kg-karpia

Madejski 250 kg-karpia

Strzelnica, Płyty, Wojskowy, Park Świerczewski                        po 100 kg-karpia             

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (10)

 • przemo34 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  przemo34

  Kilka lat temu zgłosiłem, że starszy gość łowi niemiarowe szczupaki(3 sztuki). Zadzwoniłem, gdzie trzeba. Przyjechał kto trzeba i co się okazało. Otóż ten "wędkarz" to były strażnik SSR. Taki "emerytowany" dziadek. Miałem kupę nieprzyjemności, że ja, zwykły wędkarz zwróciłem mu uwagę i jeszcze dzwoniłem po straż. Dodam, że przez tego starucha omijam Was szerokim łukiem, a chciałem coś robić dla koła ale na szczęście spotkałem dziadka i dowiedziałem się jak to wygląda w zarządzie. Układy, układy i jeszcze raz układy.

 • mariusz_rob Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Przemo brak donosu brak winnych brak świadków brak winnych a takie ploty to na forach a nie na stronie.

 • przemo34 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  przemo34

  Mariusz, nawet jak zadzwonię to zanim przyjadą chłopaki z SSR to "winni" się zawiną albo będzie po sprawie, a w dzisiejszych czasach trudno o świadków.
  Co do donosu na piśmie to trzeba się podpisać i imienia i nazwiska. Nikt, NIKT nie będzie ryzykował bo może się okazać, że "winny" ma duuuże plecy w zarządzie co jest niewykluczone i z porządnego "kapusia" stanie się winnym. Przerabiałem to na własnej skórze. Tyle. Pozdrawiam Cie serdecznie.

 • mariusz_rob Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  przemo34 juz ci to kiedyś pisałem widzisz jak ktoś wynosi ryby zadzwoń do ssr na 112 będziesz świadkiem zrób donos na piśmie i zajmniemy sie takim człowiekiem
  bo akcja z cyklu bo ja widziałem jest o d..e
  równie dobrze moge napisać że kolega mojego kuzyna widział jak to ty wynosisz metrowe szczupaki w lutym z wery a łowiłeś na kije karpiowe .
  nie chce cię obrazić taki przykład podałem jak ssr niema tego na piśmie z twoim podpisem to co ma zrobić każdy ma prace rodzine nie możemy siedzieć na zbiornikach cały czas ale jak wędkarz nie reaguje to takie rzeczy będą się działy cały czas

 • przemo34 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  przemo34

  Właśnie podali w TiVi jak zarybia okręg opolski. 20 000 sztuk narybku węgorza !!!!! Zarybiono wszystkie wody, najwięcej zbiornik Turawa. Panowie z "zarządu" bierzcie przykład i uczcie się jak powinno wyglądać zarybianie!
  A swoją drogą niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, że okręg opolski ma dwa razy więcej wód od katowickiego, o połowę mniej członków, a ma więcej ryby niż my? Ktoś wytłumaczy mi ten fenomen?

 • przemo34 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  przemo34

  Jeszcze taka mała dygresja do administratora. Ten nawias "(jeszcze nie wiem , jaką rybą)" jest co najmniej śmieszny. Przecież wiadomo, że "nasze" koło innej "ryby" jak karp nie zna więc po co to "nie wiem" jak z góry wiadomo, że będzie wpuszczane tanie mięcho.
  Proponuje naszym włodarzom koła, a zwłaszcza "prezesowi" przestudiowanie encyklopedii ryb słodkowodnych bo chyba zapomniał, że oprócz karpia są też inne gatunki. Polecam lekturę.

 • przemo34 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  przemo34

  Odpowiem Ci kol. Pawle jak to wygląda z emerytami. Siedzi taki jeden z drugim (nie wszyscy ale większość) i łowią "ryby" (czyt. wpuszczone tanie mięcho) i w chwili złowienia tegoż czegoś w ruch idzie telefon komórkowy. Po chwili przyjeżdża wnuczek bądź inny członek rodziny samochodem, rowerem ( ja osobiście widziałem rowerzystów) i złowiona rybka zapakowana w reklamówkę ląduje w bagażniku tegoż członka rodziny. Po chwili "wnuczek" odjeżdża, a emeryt dalej łowi i cieszy się z pustego rejestru bo oczywiście złowiona rybka nie została wpisana. Tak to wygląda na każdy zbiorniku, nie tylko na naszym. Raz widziałem jak dwóch "wędkarzy" na Madejskim pakowało do bagażnika wieprza takiego ponad 70-80 cm. Ot, taki sport.
  Tak to u nas wygląda kol. Pawle.
  Dodam jeszcze ,że jak zwrócisz uwagę takiemu to albo dostaniesz opier*ol albo będziesz miał przesrane bo delikwent okaże się byłym strażnikiem SSR albo będzie miał "kolegów" w zarządzie. Ten drugi wariant przerobiłem osobiście. Pozdrawiam i życzę taaakiej ryby.

 • Pałaszewski Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  piort22

  witam można wiedzieć jak tam z tym zarybieniem było ?

 • Piertyga Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  ja też jestem emerytem a zamiast robić limity to wole wypuszczać z powrotem do wody

 • janusz1965 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  co że zarybione skoro siedzą emeryci i limity ich nie obowiązują