SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2019

Aktualności | 2019-05-13 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

W dniu 12.05.2019 na stawie "Bocianie Gniazdo" odbyły się Zawody Spławikowe o Mistrzostwo Koła. W Zawodach wystartowało 25 zawodników w czterech kategoriach: senior, kobiet, U-25 oraz kadet, mimo złej pogody bo podczas trwania tury cały czas padał deszcz zawodnicy osągneli dobre wyniki, łowiąc głownie płocie i leszcze. Gratulacje dla Mistrzów Koła w poszczególnych kategoriach i podziękowanie dla pozostałych Zawodników i Sędziów za sportową postawę w tak trudnych warunkach. Poniżej wyniki i krótka foto relacja... więcej

TERMINARZ ZAWODÓW KOŁA 65 ZABRZE - MAKOSZOWY NA SEZON 2019

Aktualności | 2019-04-08 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

Terminarz na 2019r Zawodów Kołowych, Rejonu VII oraz Zawodów Okręgowych wraz z częscią opisową. Do Zawodów Kołowych z cyklu "Maraton Karpiowy" poniżej dołączone regulaminy które będą obowiązywały na tych zawodach.... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE "PUCHAR WIOSNY-2019"

W dniu 07.04.2019 odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody spławikowe w Kole. Zawody rozegrano na stawie nr. 735 "Płyty". W zawodach wystartowało 18 Zawodników, pogoda dopisała ryby brały bardzo dobrze co pokazują wyniki. Zwycięszczynią Zawodów została kol. Larisch Bożena z wynikiem: 7100pkt. Gratulacje dla Zwycięszczyni zawodów oraz podziękowanie dla wszystkich Zawodników za sportową postawę... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE "PUCHAR JESIENI-2018"

Aktualności | 2018-10-21 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

W dniu 14.10.2018 na stawie "Bocianie Gniazdo" odbyły się ostatnie w tym sezonie Zawody Koła "Puchar Jesieni". W Zawodach wystartowało 18 zawodników, pogoda dopisała rybki brały dobrze co pokazują wyniki. Zwycięzcą Zawodów został kol. Rutkowski Krzysztof z wynikiem : 7870 pkt. Gratulacje dla Zwycięzcy oraz podziękowanie dla wszystkich Zawodników za sportową rywalizacię.... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE "PUCHAR SENIORA 50 +"

Aktualności | 2018-08-19 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

W dniu 12.08.2018 na stawie "Bocianie Gniazdo" odbyły się Zawody Wędkarskie o "Puchar Seniora 50+". W zawodach wystartowało 21 zawodników. Zwycięzcą Zawodów został kol. Rutkowski Krzysztof z wynikiem: 6110pkt. Gratulacje dla Zwycięzcy oraz podziękowanie dla wszystkich Zawodników za sportową postawę.... więcej

PRACE NA STAWIE NR.719 "WOJSKOWY"

Aktualności | 2018-07-24 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

Na przełomie miesiąca czerwca i lipca zostały wykonane prace na stawie "Wojskowy" mające na celu usunięcie dużego nadmiaru roślin wodnych, które uniemożliwiały wędkowanie na tym zbiorniku. Prace te wykonali członkowie naszego Koła wraz Gospodarzem Koła i Gospodarzami stawu. Podziękowanie dla wszystkich którzy brali czynny udział w pracach na stawie a w szczególności dla kol. Tomka za jego ogromne zaangażowanie w wykonanie tych prac. Poniżej krótka foto relacja. Ps. Takich samochodów załadowanych jak na zdjęciach wywieziono siedem... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE "PUCHAR LATA-2018"

Aktualności | 2018-07-09 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

W dniu 08.07.2018 na stawie Bocianie Gniazdo odbyły się Zawody Spławikowe "Puchar Lata". W Zawodach wystartowało 22 Zawodników. Zwycięzcą Zawodów został kol. Chyłek Michał z wynikiem 6780pkt. Gratulacje dla zwycięzcy oraz podziękowanie dla wszystkich Zawodników za sportową rywalizację.... więcej

ZAWODY WĘDKARSKIE "MARATON KARPIOWY" 2018

Aktualności | 2018-07-03 | Publikujący: Koło PZW nr 65 Zabrze - Makoszowy

W dniach 29.06 - 01.07.2018 odbyły się Zawody Maraton Karpiowy na łowisku Madejski. W Zawodach wystartowało 17 zawodników. Zwyciezcą Zawodów został kol. Zajonc Tomasz z wynikiem 24 490 pkt. Gratulacje dla zwycięzcy oraz podziękowanie dla wszystkich zawodników za sportową postawę.... więcej