Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Mariusz Szlachta Podlodowym Mistrzem Koła

Aktualności | 2019-01-27 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

Matka natura trzymała nas długo w napięciu... ocieplenie, zmiana terminu a potem i łowiska, ale udało się. W niedzielę 27 stycznia 2019 rozegraliśmy pierwsze w tym roku zawody - Mistrzostwa Koła w dyscyplinie podlodowej. Zawody odbyły się na zbiorniku w Żółkiewce. Łowisko nowe dla wielu startujących, ale jak się okazało bardzo rybne i nikt z 12-stu zawodników nie został z przysłowiowym zerem.

 

Zawody rozegraliśmy na „żywej rybie” starając się, aby wszystkie rybki wróciły z powrotem do wody w jak najlepszej kondycji. Starannie przygotowany przez naszego Gospodarza przerębel umożliwił czerpanie wody do wiader, w których przetrzymywano ryby a potem ich bezpieczne wypuszczenie.

 

W zawodach wzięło udział 12-stu zawodników – bezkonkurencyjny okazał się Mariusz Szlachta 3840pkt i to on został Mistrzem Koła. Tytuł Vice Mistrza zdobył Tomasz Kowalik 2930pkt a II Vice Mistrza - Ryszard Skoczylas 2790pkt. Serdecznie gratulujemy!

 

Po wędkowaniu wszyscy chętnie posili się gorąca fasolką i kiełbasķą z ogniska. Zawody odbyły się w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

 

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach podlodowych – komunikat już niebawem

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia