Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki zawodów towarzyskich na Krzczeniu

Aktualności | 2019-04-01 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

Niedzielne zawody, które odbyły się 24 marca upłynęły nam w miłej i towarzyskiej atmosferze. Powiew prawdziwie wiosennej aury sprawił, że frekwencja dopisała i na starcie stawiło się 26 zawodników – szczególnie cieszą „nowe twarze”, których z zawodów na zawody przybywa. Zbiornik Krzczeń okazał się tego dnia obfity w żerujące krąpie i leszcze, choć i te miały swoje humory, i trzeba było umiejętnie zatrzymać je w łowisku. Ogólnie złowiono blisko 83kg ryb.

 

Zawody wygrał Grzegorz Grzegorczyk łowiąc ryby o łącznej masie 11600g. Niewiele zabrakło do wygranej Mariuszowi Szlachcie, który łowiąc 10820g ostatecznie zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce z wynikiem 7470g zajęła Jagoda Zawierucha. Najmłodsza, ale jakże utalentowana zawodniczka pokazała klasę pokonując wielu zatwardziałych zawodników i to dla niej należą się największe brawa. Pełne wyniki znajdziecie w załączniku.

 

Po wręczeniu statuetek zwycięzcom, wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody-upominki, zakupione po atrakcyjnych cenach w sklepie Pinka. Po zawodach na wszystkich zawodników czekał już pyszny poczęstunek ugotowany w naszym kociołku. Pełny "wsad" do kociołka ufundował kol Zbigniew -za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za przybycie i miłą atmosferę.

Do zobaczenia na Pucharze Wiosny ;) szczególy: http://www.pzw.org.pl/miastolublin/wiadomosci/184839/60/zapraszamy_na_zawody_o_puchar_wiosny

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia