Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zapraszamy na IV Zawody Rodzinne

Aktualności | 2019-07-03 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

Zarząd Koła PZW Lublin Miasto serdecznie zaprasza swoich członków do udziału w IV Zawodach Rodzinnych, które organizuje w dniu 14 lipca 2019 (niedziela). Zbiórka zawodników godz. 7:00 Łowisko Jedlanka.

 

Zawody rozgrywane będą w systemie drużynowym, metodą spławikową, przy czym przez drużynę rozumiemy max. 2 osoby, każda z nich łowi na jedną wędkę. Nie wymagane jest posiadanie zezwolenia wędkarskiego przez osoby towarzyszące. Przykładowy skład drużyny:.

  • tata + mama lub tata + dzieci lub mama + dzieci,

  • dziadek + babcia lub dziadek + wnuki lub babcia + wnuki,

  • mąż + żona,

  • dopuszczalne jest również formowanie drużyny wśród dalszych członków rodziny np. dorosły członek koła + bratanica czy siostrzeniec do lat 18, itp.

 

Uwaga: mile widziane są również osoby "towarzyszące", które nie wędkują, a dopingują i biorą udział we spólnym piknikowaniu.

 

Zapisy na zawody przyjmujemy maksymalnie do 11.07.2019 (czwartek) u Michała Zawierucha tel 517 110 263 (preferowany kontakt SMS) Wiąże się to ze sprawami organizacyjnymi – zgłoszeniem ilości osób/drużyn na łowisku.

 

Wpisowe na zawody płatne na miejscu wynosi 20zł od zawodnika i 20zł od osoby towarzyszącej, dzieci do lat 16-stu zwolnione z opłaty.

 

Uwaga: aby zawody doszły do skutku musi zapisać się min. 10 drużyn.

 

 

Serdecznie zapraszamy.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Siwek Dariusz Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    dariuszek41

    Fajna impreza, super pogoda i atmosfera