Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

IV Zawody Rodzinne - relacja

Aktualności | 2019-07-19 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

14 lipca dzięki uprzejmości właścicieli Gospodarstwa Rybackiego Jedlanka już po raz czwarty mogliśmy rozegrać Zawody Rodzinne. W tym roku do rodzinnej rywalizacji przystąpiło aż 16-ście dwuosobowych drużyn, co niewątpliwie jest rekordem zawodów tego cyklu.

 

Pogoda sprzyjała wakacyjnej, piknikowej zasiadce na łonie przyrody. Miło było patrzeć jak całe rodziny wspólnie oddają się wędkarskiej pasji i dopingują zawodników. W zawodach mógł wziąć udział każdy, od tych najmłodszych, stawiających pierwsze kroki z wędką pod okiem rodziców czy dziadków, po doświadczonych seniorów. W trakcie zawodów dominowały karasie srebrzyste, trafiło się parę karpi, leszczyków i sumików karłowatych.

 

Po czterogodzinnej rywalizacji sędzia główny Prezes naszego koła Tomasz Kowalik ogłosił wyniki. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna w składzie Jarosław Szostak z synem Marcelem - naprawdę miło było patrzeć, jak mały zawodnik operuje odległosciówką nie ustępując przy tym tacie w połowie karasi. Drugie miejsce zajęła drużyna w składzie Mariusz Kasperczuk z żoną Jadwigą. Trzecie miejsce Dominik Szlachta z córką Wiktorią. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

 

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, medalami oraz wędkami i kołowrotkami. Wśród wszystkich uczestników tradycyjnie już, zostały rozlosowane nagrody w postaci wiader, zanęt i pelletów. Po zawodach, podczas wspólnego piknikowania zajadaliśmy się wędzonym karpiem, przysmakami z grilla i pyszną sałatką.

 

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i stworzenie super atmosfery. Wasze zadowolone twarze, jak i przybyła, liczna grupa nowych uczestników bardzo nas cieszą i motywują do dalszej pracy.

 

Szczególne podziękowania składamy także dla:

  • Właścicieli gospodarstwa rybackiego Jedlanka, za BEZPŁATNIE udostępnienie obiektów jak i ufundowane wędzonego karpia.

  • Koledze Zbigniewowi za ponowne ufundowanie przysmaków na grilla.

  • Asi Kutrzepie właścicielce Sklepu wędkarskiego Pinka za mega rabaty przy zakupie nagród.

  • Koledze Marianowi dzięki, któremu mogliśmy po raz kolejny zorganizować zawody właśnie w Jedlance.

  • Magdalenie Zawierucha za przygotowanie pysznego poczęstunku po zawodach.

 

Więcej zdjęć z zawodów znajdziecie w GALERII - kliknik aby otworzyć.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem - Zarząd koła

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.